0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    25.02 00:00 Guatemala
    • 1-0
    • Nikaragua
    • 0-0
    25.02 00:00 Ekvador K
    • 2-2
    • Bolivya K
    • 1-1
    25.02 00:00 Kanada K
    • 0-2
    • Brezilya K
    • 0-2
    25.02 00:00 Real de Minas
    • 1-4
    • Platense
    • 1-2
    25.02 00:00 Aguilas
    • 1-2
    • La Equidad
    • 1-2
    25.02 00:00 Doce Mel
    • 0-2
    • Bahia
    • 0-1
    25.02 19:00 Kamerun U20
    • 0-0
    • Ghana U20
    • 0-0
    25.02 23:10 Huracan
    • 1-1
    • Sportivo Estud
    • 1-1
    25.02 20:55 Ajax
    • 2-1
    • Lille
    • 1-0
    25.02 20:55 Arsenal
    • 3-2
    • Benfica
    • 1-1
    25.02 20:55 Hoffenheim
    • 0-2
    • Molde
    • 0-1
    25.02 20:55 Napoli
    • 2-1
    • Granada
    • 1-1
    25.02 20:55 Rangers
    • 5-2
    • Antwerp
    • 1-1
    25.02 20:55 Shakhtar
    • 1-0
    • M. Tel Aviv
    • 0-0
    25.02 20:55 Villarreal
    • 2-1
    • Salzburg
    • 1-1
    25.02 23:00 AC Milan
    • 1-1
    • Crvena zvezda
    • 1-1
    25.02 23:00 AS Roma
    • 3-1
    • Braga
    • 1-0
    25.02 23:00 Club Brugge
    • 0-1
    • Dyn. Kyiv
    • 0-0
    25.02 23:00 Din. Zagreb
    • 1-0
    • Krasnodar
    • 1-0
    25.02 23:00 Leicester
    • 0-2
    • Slavia Prag
    • 0-0
    25.02 23:00 Leverkusen
    • 0-2
    • Young Boys
    • 0-0
    25.02 23:00 Manchester Utd
    • 0-0
    • Real Sociedad
    • 0-0
    25.02 23:00 PSV
    • 2-1
    • Olympiakos
    • 2-0
    25.02 11:05 WS Wanderers K
    • 1-0
    • Melbourne City
    • 0-0
    25.02 13:35 Perth K
    • 2-6
    • Sydney K
    • 0-1
    25.02 14:00 Gabala
    • 1-0
    • Sumqayit
    • 0-0
    25.02 15:00 Zira
    • 1-0
    • Neftci Baku
    • 0-0
    25.02 16:30 Sabah Baku
    • 1-1
    • Keshla
    • 0-0
    25.02 17:30 Qarabag
    • 1-0
    • Sabail
    • 0-0
    25.02 16:30 Al Dhafra
    • 2-1
    • Al-Ain
    • 1-0
    25.02 16:30 Al Fujairah
    • 0-3
    • Ittihad Kalba
    • 0-1
    25.02 19:15 Al Wasl
    • 2-2
    • Al-Wahda
    • 1-1
    25.02 12:00 Arambagh
    • 1-2
    • Bangladesh Pol
    • 0-2
    25.02 13:00 Brothers U.
    • 1-3
    • Sheikh Jamal
    • 0-1
    25.02 18:00 Adjidja
    • 2-2
    • AS Cotonou
    • 1-0
    25.02 18:00 Soleil
    • 2-1
    • ASPAC
    • 2-1
    25.02 02:00 Marcilio Dias
    • 1-2
    • Brusque
    • 0-2
    25.02 02:30 Avai
    • 2-0
    • Gremio Juventu
    • 1-0
    25.02 03:00 Criciuma
    • 1-1
    • Hercilio Luz
    • 1-0
    25.02 22:00 Metropolitano
    • 0-0
    • Figueirense
    • 0-0
    25.02 22:00 Prospera Criciuma
    • 0-1
    • Joinville
    • 0-0
    25.02 23:00 Concordia
    • 0-2
    • Chapecoense-SC
    • 0-1
    25.02 01:30 Moto Club
    • 1-0
    • SE Juventude
    • 0-0
    25.02 01:30 Sampaio Correa
    • ERT.
    • Imperatriz
    • -
    25.02 01:00 Vera Cruz
    • 1-3
    • Sport Recife
    • 1-0
    25.02 02:00 Salgueiro
    • 1-0
    • Afogados da In
    • 0-0
    25.02 03:30 Santa Cruz
    • 2-0
    • Academica Vito
    • 1-0
    25.02 22:00 Flamengo PI
    • 1-2
    • Parnahyba
    • 1-1
    25.02 03:45 ABC
    • 2-0
    • Globo
    • 2-0
    25.02 21:00 America-RN
    • 2-1
    • CE Forca E Luz
    • 0-1
    25.02 21:00 Palmeira da Una
    • 1-0
    • ASSU
    • 1-0
    25.02 16:00 Bujumbura C.
    • 0-1
    • Rukinzo
    • 0-1
    25.02 21:30 Glacis United
    • 0-3
    • Lincoln
    • 0-0
    25.02 21:00 Esbjerg
    • 1-2
    • Silkeborg
    • 0-2
    25.02 19:00 Filistin
    • İPT.
    • Kuveyt
    • -
    25.02 11:30 FK Novosibirsk (Rus)
    • 2-4
    • Chernomorets N
    • 0-2
    25.02 14:00 Brann (Nor)
    • İPT.
    • Oygarden (Nor)
    • -
    25.02 16:00 Vålerenga (Nor)
    • İPT.
    • Sandefjord (No
    • -
    25.02 16:00 Zvezda Perm (Rus)
    • 0-3
    • Zenit-Izhevsk
    • 0-0
    25.02 17:00 Dynamo Brest (Blr)
    • 3-3
    • Neman (Blr)
    • 0-2
    25.02 17:00 Yessentuki (Rus)
    • 1-4
    • Salyut-Belgoro
    • 0-2
    25.02 20:00 Raufoss (Nor)
    • İPT.
    • Rosenborg (Nor
    • -
    25.02 03:00 ABD K
    • İPT.
    • Japonya K
    • -
    25.02 03:00 ABD K
    • 6-0
    • Arjantin K
    • 4-0
    25.02 14:00 Ararat
    • 1-0
    • Ararat-Armenia
    • 0-0
    25.02 13:00 Pyunik
    • 0-0
    • Urartu
    • 0-0
    25.02 15:00 Dire Dawa
    • 0-0
    • Hawassa
    • 0-0
    25.02 21:30 Raja Casablanca
    • 2-0
    • Tanger
    • 1-0
    25.02 17:00 TAS Casablanca
    • 2-2
    • Widad Temara
    • 1-0
    25.02 16:00 Al Khaleel
    • 5-0
    • Thaqafi Tulkar
    • 3-0
    25.02 16:00 Jabal Al Mukaber
    • 4-3
    • Shabab Al-Dhah
    • 2-2
    25.02 19:00 Albirah
    • 1-1
    • Ahli Al-Khalil
    • 0-0
    25.02 16:00 Romorantin
    • 2-0
    • Mtsapere
    • 2-0
    25.02 18:00 Dreams
    • 4-1
    • Ashanti Gold
    • 1-0
    25.02 21:00 Asante Kotoko
    • ERT.
    • Bechem United
    • -
    25.02 19:00 Ashanti GB
    • 1-1
    • Wakriya
    • -
    25.02 19:00 Flamme Olympique
    • 1-1
    • Elephant Colea
    • -
    25.02 19:00 Kaloum Star
    • 1-0
    • Satellite
    • -
    25.02 01:15 Cesar Vallejo (Per)
    • 0-0
    • Caracas (Ven)
    • 0-0
    25.02 03:30 Royal Pari (Bol)
    • 1-4
    • Guarani (Par)
    • 0-3
    25.02 17:00 Jamshedpur
    • 3-2
    • Bengaluru
    • 3-0
    25.02 01:30 Motagua
    • 2-0
    • Real Sociedad
    • 1-0
    25.02 02:15 Vida
    • 0-1
    • Marathon
    • 0-0
    25.02 04:00 Olimpia
    • 5-1
    • UPNFM
    • 2-1
    25.02 04:00 Real Espana
    • 1-0
    • Honduras Progr
    • 0-0
    25.02 20:00 Paracuellos Antamira
    • ERT.
    • Union Adarve
    • -
    25.02 20:00 River Ebro
    • 0-0
    • Casalarreina
    • 0-0
    25.02 20:30 Sabinanigo
    • 1-1
    • Epila
    • 1-1
    25.02 21:00 Breidablik
    • 2-0
    • Vestmannaeyjar
    • 0-0
    25.02 18:15 Shamal
    • 0-0
    • Al Bidda
    • 0-0
    25.02 02:05 Bucaramanga
    • 3-2
    • Atl. Nacional
    • 2-1
    25.02 04:10 Santa Fe
    • 2-0
    • Chico
    • 2-0
    25.02 22:00 Once Caldas
    • 0-1
    • Pasto
    • 0-1
    26.02 00:00 Jaguares de Cordoba
    • 2-0
    • Pereira
    • 2-0
    25.02 01:00 Cortulua
    • 1-0
    • Real San Andre
    • 0-0
    25.02 16:00 Etoile du Congo
    • 3-0
    • Nathalys
    • 1-0
    25.02 18:00 Cheminots
    • 0-0
    • Kondzo
    • 0-0
    25.02 18:00 JS Talangai
    • 2-0
    • V. Club Mokand
    • 0-0
    25.02 17:30 Dauphins Noirs
    • 1-1
    • Groupe Bazano
    • 0-0
    25.02 15:00 FC Besa
    • 0-3
    • Arberia
    • 0-2
    25.02 15:00 Feronikeli
    • 1-3
    • Drenica
    • 1-2
    25.02 02:00 Alebrijes Oaxaca
    • 2-2
    • Correcaminos
    • 2-1
    25.02 04:05 Cancun
    • 1-0
    • Tapatio
    • 0-0
    25.02 06:05 Leones Negros
    • 0-3
    • Atlante
    • 0-0
    25.02 01:00 Inter Playa Del Carmen
    • 4-0
    • Canoneros Mari
    • 1-0
    25.02 15:30 El Entag El Harby
    • 0-0
    • Enppi
    • 0-0
    25.02 18:00 Al Ittihad
    • 2-1
    • Wadi Degla
    • 0-1
    25.02 20:30 Pyramids
    • 1-1
    • El Gounah
    • 1-0
    25.02 13:30 Sf.Gheorghe
    • 1-3
    • Milsami
    • 0-1
    25.02 18:00 Adamawa Utd
    • 1-0
    • Lobi Stars
    • 0-0
    25.02 18:00 Heartland
    • 2-1
    • Dakkada FC
    • 0-1
    25.02 18:00 Katsina Utd
    • 0-0
    • MFM FC
    • 0-0
    25.02 01:00 Guairena FC
    • 1-0
    • Libertad
    • 0-0
    25.02 23:30 Aljustrelense
    • 1-2
    • Pinhalnovense
    • 1-1
    25.02 14:00 Rio Ave U23
    • 0-4
    • Benfica U23
    • 0-3
    25.02 18:00 Gloria Buzau
    • 0-0
    • Rapid Bucurest
    • 0-0
    25.02 14:00 Gasogi United
    • ERT.
    • Musanze
    • -
    25.02 16:00 Marines
    • ERT.
    • Muhanga
    • -
    25.02 16:00 Mukura Victory Sports
    • ERT.
    • Etincelles
    • -
    25.02 16:00 Sunrise
    • ERT.
    • Bugesera FC
    • -
    25.02 16:30 Gorilla
    • ERT.
    • Police
    • -
    25.02 19:00 Kiyovu
    • ERT.
    • Rayon Sport
    • -
    25.02 17:00 Gorica
    • 0-0
    • Aluminij
    • 0-0
    25.02 19:15 Koper
    • 1-0
    • Mura
    • 1-0
    25.02 15:30 Horseed
    • 3-1
    • Geeska Afrika
    • 0-0
    25.02 15:40 Al Najoom
    • 2-1
    • Al Jabalain
    • 1-0
    25.02 15:50 Al-Kawkab
    • 2-1
    • Al Bukayriyah
    • 1-0
    25.02 16:10 Al Taee
    • 1-3
    • Al Adalh
    • 1-1
    25.02 14:30 Rayong FC
    • 0-1
    • Pathum United
    • 0-1
    25.02 15:00 Bangkok Utd
    • 5-1
    • Chonburi
    • 2-0
    25.02 16:00 Stade Tunisien
    • 0-0
    • Monastir
    • 0-0
    25.02 13:30 Boluspor
    • 0-0
    • Balıkesirspor
    • 0-0
    25.02 16:00 Ankaraspor
    • 0-0
    • Tuzlaspor
    • 0-0
    25.02 19:00 Bursaspor
    • 0-1
    • Menemenspor
    • 0-0
    25.02 13:00 Arnavutkoy Bl.
    • 4-1
    • Alemdag
    • 2-0
    25.02 13:00 Belediye Derince
    • 1-1
    • Hopaspor
    • 1-0
    25.02 13:00 Diyarbekirspor
    • 1-0
    • Nevsehirspor
    • 0-0
    25.02 13:00 Edirnespor
    • 0-0
    • Cankaya FK
    • 0-0
    25.02 13:00 Kemerspor 2003
    • 1-3
    • Malatya
    • 1-1
    25.02 13:00 Manisaspor
    • 0-1
    • 1928 Bucaspor
    • 0-0
    25.02 13:00 Ofspor
    • 0-0
    • Kizilcaboluk S
    • 0-0
    25.02 13:00 Payasspor
    • 2-0
    • Fatsa Belediye
    • 1-0
    25.02 13:00 Ceyhanspor
    • 1-1
    • Karaman Bld.
    • 0-0
    25.02 13:00 Fethiyespor
    • 1-1
    • Tepecik
    • 1-0
    25.02 13:00 Halide E.
    • 0-0
    • Cengelkoy SK
    • 0-0
    25.02 13:00 Iskenderun
    • 0-0
    • Darıca Gençler
    • 0-0
    25.02 13:00 Kahta
    • 2-2
    • Tekirdagspor
    • 1-1
    25.02 13:00 Kutahyaspor
    • 2-1
    • Nazillispor
    • 1-0
    25.02 13:00 Mardin BB
    • 1-1
    • Yozgatspor 195
    • 1-1
    25.02 13:00 Tokatspor
    • 1-1
    • Agri 1970
    • 0-1
    25.02 13:00 Arhavispor
    • 0-0
    • Carsambaspor
    • 0-0
    25.02 13:00 Catalca
    • 0-2
    • Soma Spor
    • 0-0
    25.02 13:00 Cizrespor
    • 1-0
    • Karşıyaka
    • 1-0
    25.02 13:00 Elazig Karakocan
    • 1-1
    • Icel
    • 0-0
    25.02 13:00 Erokspor
    • 2-0
    • Altindag Bld.
    • 1-0
    25.02 13:00 Golcukspor
    • 0-1
    • Sile Yildizspo
    • 0-1
    25.02 13:00 Isparta 32 Spor
    • 1-1
    • Osmaniyespor
    • 1-0
    25.02 13:00 Yalovaspor
    • 0-0
    • Batman Petrols
    • 0-0
    25.02 13:00 52 Orduspor
    • 4-0
    • Siirt İl Özel
    • 1-0
    25.02 13:00 Aksaray Bld.
    • 0-0
    • Kozan
    • 0-0
    25.02 13:00 Bergama Bld.
    • 2-2
    • Muğlaspor
    • 1-2
    25.02 13:00 Düzcespor
    • 0-1
    • Bayrampaşa
    • 0-0
    25.02 13:00 Kelkit
    • 0-1
    • Adiyamanspor
    • 0-1
    25.02 13:00 Kestel
    • 1-1
    • Karakopru
    • 1-0
    25.02 13:00 Modafenspor
    • 3-0
    • Kirikkale Buyu
    • 1-0
    25.02 13:00 Sultanbeyli
    • 1-0
    • Silivrispor
    • 0-0
    25.02 14:00 Desna U21
    • 1-2
    • Inhulets U21
    • 0-0
    25.02 11:30 Rydalmere Lions (Aus)
    • 2-3
    • St George Sain
    • 0-2
    25.02 17:00 Namungo (Tan)
    • 1-3
    • Primeiro de Ag
    • 1-1
    25.02 20:30 Hellerup (Den)
    • 2-1
    • Hillerod (Den)
    • 0-1
    25.02 23:05 Puerto Cabello (Ven)
    • 1-2
    • Hermanos Colme
    • 0-0