0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    23.10 23:15 J. Wilstermann
    • 4-1
    • Royal Pari
    • 2-0
    23.10 23:00 Defensa y Justicia
    • 2-1
    • Platense
    • 0-0
    23.10 23:00 Meksika K
    • 6-1
    • Arjantin K
    • 2-1
    23.10 23:00 Porto Riko K
    • 2-1
    • Guyana K
    • 1-1
    23.10 23:00 Solola
    • 0-0
    • Guastatoya
    • 0-0
    23.10 23:15 UNBC
    • 0-1
    • Thompson River
    • 0-1
    23.10 23:00 Bucaramanga
    • 2-1
    • Pasto
    • 1-0
    23.10 23:00 Sporting San Jose
    • 2-0
    • Guadalupe
    • 1-0
    23.10 23:00 Zeledon
    • 3-1
    • Grecia
    • 2-1
    23.10 23:00 Barrio Mexico
    • 2-0
    • Consultants De
    • 2-0
    23.10 23:00 Municipal Turrialba
    • 1-1
    • Santa Ana
    • 1-0
    23.10 23:00 Correcaminos 2
    • 0-2
    • Coras
    • -
    23.10 23:00 Escorpiones
    • 0-1
    • Yalmakan
    • -
    23.10 23:00 Inter de Queretaro
    • 0-0
    • Montaneses
    • 0-0
    23.10 23:00 Tritones Vallarta
    • 4-0
    • Catedraticos E
    • -
    23.10 23:00 UA Zacatecas
    • 3-0
    • Colima FC
    • -
    23.10 23:30 Saltillo
    • 3-1
    • Gavilanes de M
    • -
    23.10 23:00 Ciervos
    • 3-7
    • Cuautla
    • -
    23.10 23:00 Export Sebaco
    • 3-3
    • Juventus Manag
    • 1-1
    23.10 23:00 Alianza
    • 1-0
    • Miguelito
    • 0-0
    23.10 23:00 Arabe Unido
    • 1-1
    • Costa del Este
    • 1-0
    23.10 23:00 River Plate
    • 0-2
    • Sol De America
    • 0-1
    23.10 23:00 Nublense
    • 1-1
    • Everton
    • 1-1
    24.10 00:00 Columbus Crew
    • 1-2
    • New York Red B
    • 1-1
    24.10 01:30 New York City
    • 6-0
    • DC United
    • 4-0
    24.10 01:30 Philadelphia Union
    • 1-0
    • Nashville SC
    • 1-0
    24.10 01:30 Toronto FC
    • 1-1
    • Club de Foot M
    • 0-0
    24.10 02:00 Chicago Fire
    • 1-0
    • Real Salt Lake
    • 1-0
    24.10 02:00 Inter Miami
    • 5-1
    • Cincinnati
    • 1-1
    24.10 02:00 Minnesota
    • 1-1
    • Los Angeles FC
    • 0-1
    24.10 03:00 Colorado Rapids
    • 2-0
    • Portland Timbe
    • 1-0
    24.10 04:00 Los Angeles Galaxy
    • 2-2
    • FC Dallas
    • 0-2
    24.10 04:00 San Jose Earthquakes
    • 1-1
    • Vancouver Whit
    • 0-0
    24.10 23:00 Austin FC
    • 2-1
    • Houston Dynamo
    • 2-0
    24.10 01:00 Indy Eleven
    • 1-1
    • FC Tulsa
    • 0-0
    24.10 01:00 Loudoun
    • 0-1
    • Tampa Bay
    • 0-1
    24.10 01:00 Pittsburgh
    • 2-1
    • Charleston
    • 1-0
    24.10 01:30 Louisville City
    • 3-1
    • Memphis
    • 2-1
    24.10 02:30 Rio Grande
    • 2-0
    • New Mexico
    • 0-0
    24.10 02:30 San Antonio
    • 0-0
    • Austin Bold
    • 0-0
    24.10 04:00 Orange County SC
    • 2-1
    • Las Vegas Ligh
    • 0-0
    24.10 04:30 Phoenix Rising
    • 1-1
    • Sacramento Rep
    • 0-1
    24.10 22:30 Tacoma Defiance
    • 3-2
    • LA Galaxy 2
    • 1-0
    24.10 23:00 Birmingham
    • 6-0
    • Sporting Kansa
    • 4-0
    24.10 01:00 Greenville
    • 0-0
    • Chattanooga Re
    • 0-0
    24.10 01:00 North Carolina
    • 1-0
    • Tormenta
    • 0-0
    24.10 01:00 Union Omaha
    • 2-0
    • Richmond Kicke
    • 0-0
    24.10 02:00 Forward Madison
    • 2-2
    • Tucson
    • 0-2
    24.10 02:30 North Texas
    • 4-1
    • New England II
    • 1-1
    24.10 01:00 Stumptown Ath.
    • 0-3
    • Detroit
    • 0-0
    24.10 01:30 Chattanooga
    • 1-0
    • New Amsterdam
    • 1-0
    24.10 02:30 Chicago House
    • 2-5
    • Maryland Bobca
    • 1-3
    24.10 03:00 San Diego 1904
    • 1-2
    • California Utd
    • 0-0
    24.10 04:00 LA Force
    • 1-1
    • Michigan Stars
    • 0-0
    24.10 15:00 Simba (Tan)
    • 1-3
    • Jwaneng Galaxy
    • 1-0
    24.10 16:00 Mamelodi (Rsa)
    • 2-0
    • Maniema (Drc)
    • 1-0
    24.10 18:00 Esperance Tunis (Tun)
    • 1-0
    • Al Ittihad (Lb
    • 0-0
    24.10 18:30 Horoya (Gui)
    • 2-1
    • Stade Malien (
    • 1-0
    24.10 19:00 Al-Hilal (Sud)
    • 1-0
    • Rivers United
    • 1-0
    24.10 19:00 Setif (Alg)
    • 2-0
    • Nouadhibou (Mr
    • 1-0
    24.10 20:00 Belouizdad (Alg)
    • 2-0
    • ASEC Mimosas (
    • 1-0
    24.10 21:00 Wydad (Mar)
    • 6-1
    • Hearts Of Oak
    • 4-0
    24.10 15:00 Gor Mahia (Ken)
    • İPT.
    • Al-Ahly Merowe
    • -
    24.10 16:00 Motema Pembe (Drc)
    • 2-1
    • AS Kigali (Rwa
    • 1-1
    24.10 16:30 Enyimba (Nga)
    • 3-0
    • Diambars (Sen)
    • 2-0
    24.10 17:00 Primeiro de Agosto (Ang)
    • 0-0
    • Red Arrows (Za
    • 0-0
    24.10 17:30 Orlando (Rsa)
    • 1-0
    • Diables Noirs
    • 1-0
    24.10 20:00 Berkane (Mar)
    • 4-0
    • Ben Guerdane (
    • 1-0
    24.10 20:00 JS Kabylie (Alg)
    • 2-1
    • FAR Rabat (Mar
    • 0-0
    24.10 18:00 Ghana K
    • 1-0
    • Nijerya K
    • 0-0
    24.10 15:30 FC Koln
    • 2-2
    • Leverkusen
    • 0-2
    24.10 17:30 Stuttgart
    • 1-1
    • Union Berlin
    • 0-1
    24.10 19:30 Bochum
    • 2-0
    • Frankfurt
    • 1-0
    24.10 13:30 Regensburg
    • 3-1
    • Hannover
    • 2-0
    24.10 13:30 Sandhausen
    • 2-2
    • Bremen
    • 1-1
    24.10 13:30 St. Pauli
    • 4-0
    • Rostock
    • 2-0
    24.10 13:00 Dortmund II
    • 0-1
    • Viktoria Koln
    • 0-1
    24.10 14:00 Havelse
    • 0-4
    • Braunschweig
    • 0-1
    24.10 13:00 Hamburger SV II
    • 2-2
    • St. Pauli II
    • 2-0
    24.10 14:00 Kiel II
    • 3-0
    • Heider SV
    • 1-0
    24.10 14:00 Norderstedt
    • 0-0
    • Drochtersen/As
    • 0-0
    24.10 14:00 Teutonia Ottensen
    • 2-2
    • Phonix Lubeck
    • 2-1
    24.10 15:00 BSV Rehden
    • 1-1
    • Bremen II
    • 1-0
    24.10 15:00 Luneburger Hansa
    • 1-0
    • Hannoverscher
    • 1-0
    24.10 15:00 Oldenburg
    • 3-1
    • Oberneuland
    • 2-0
    24.10 13:00 BFC Dynamo
    • 5-0
    • Auerbach
    • 2-0
    24.10 13:00 Chemie Leipzig
    • 2-1
    • Furstenwalde
    • 1-0
    24.10 13:00 Tasmania Berlin
    • 2-1
    • Cottbus
    • 0-0
    24.10 13:30 Meuselwitz
    • 1-1
    • Eilenburg
    • 1-1
    24.10 13:00 Stern
    • 0-2
    • Rostocker FC
    • 0-1
    24.10 14:00 Seelow
    • 2-1
    • Brandenburger
    • 0-1
    24.10 14:00 Staaken
    • 2-2
    • Schwerin
    • 1-1
    24.10 14:00 Erfurt
    • ERT.
    • Oberlausitz
    • -
    24.10 10:45 HEBC Hamburg
    • 2-3
    • Victoria Hambu
    • 0-2
    24.10 10:45 Paloma
    • 2-0
    • Barmbek-Uhlenh
    • 1-0
    24.10 15:00 Sasel
    • 4-1
    • Bramfelder SV
    • 3-1
    24.10 13:00 Schwachhausen
    • 1-2
    • Komet Arsten
    • 1-0
    24.10 14:00 Leher
    • 3-4
    • Geestemunde
    • 1-2
    24.10 15:00 Union 60 Bremen
    • 4-0
    • Hastedt
    • 3-0
    24.10 15:00 Egestorf-Langreder
    • 2-0
    • Tundern
    • 1-0
    24.10 15:00 Eintracht Celle
    • 5-3
    • Bersenbruck
    • 3-3
    24.10 15:00 Gifhorn
    • 3-1
    • SVG Gottingen
    • 1-0
    24.10 15:00 Hagen/Uthlede
    • 1-1
    • Emden
    • 1-1
    24.10 15:00 Lohne
    • 1-0
    • VfL Oldenburg
    • 0-0
    24.10 15:00 Spelle-Venhaus
    • 5-1
    • Rotenburger
    • 1-0
    24.10 15:00 Eintracht Rheine
    • 1-2
    • Clarholz
    • 0-1
    24.10 15:00 Erndtebruck
    • 1-0
    • RSV Meinerzhag
    • 0-0
    24.10 15:00 FC Gutersloh
    • 2-1
    • Westfalia Rhyn
    • 2-0
    24.10 15:00 Haltern
    • 2-1
    • Westfalia Hern
    • 0-0
    24.10 15:00 Hammer SpVgg.
    • 2-2
    • Finnentrop/Bam
    • 2-1
    24.10 15:00 Siegen
    • 1-1
    • ASC 09 Dortmun
    • 1-0
    24.10 15:00 Sprockhovel
    • 1-6
    • Kaan-Marienbor
    • 0-3
    24.10 15:00 Vreden
    • 1-0
    • Holzwickeder S
    • 1-0
    24.10 15:00 Bad Vilbel
    • 0-3
    • Viktoria Gries
    • 0-3
    24.10 15:00 Friedberg
    • 3-0
    • TUS Dietkirche
    • 2-0
    24.10 15:00 Rochling
    • 2-1
    • Jagersburg
    • 0-0
    24.10 16:30 Elversberg II
    • 2-2
    • Diefflen
    • 0-0
    24.10 15:00 Ammerthal
    • 3-2
    • Abtswind
    • 1-0
    24.10 15:00 Schwabmunchen
    • 1-1
    • Dachau
    • 1-0
    24.10 15:00 Lorrach-Brombach
    • 0-2
    • Nottingen
    • 0-1
    24.10 15:00 Alfter
    • 3-1
    • Freialdenhoven
    • 1-0
    24.10 15:00 Breinig
    • 3-3
    • Eilendorf
    • 0-0
    24.10 15:00 Duren
    • 5-2
    • Hurth
    • 1-1
    24.10 15:00 Glesch-Paffendorf
    • 0-1
    • Bergisch Gladb
    • 0-0
    24.10 15:00 Wesseling-Urfeld
    • 2-0
    • FC Viktoria 08
    • 0-0
    24.10 15:30 Deutz
    • 1-2
    • Frechen
    • 0-0
    24.10 15:30 Fortuna Koln II
    • 1-2
    • Hennef
    • 0-1
    24.10 15:30 Pesch
    • 2-2
    • Friesdorf
    • 0-1
    24.10 15:30 Siegburger
    • 2-1
    • VfL Vichttal
    • 2-0
    24.10 15:00 Germania Ratingen
    • 0-4
    • Kleve
    • 0-3
    24.10 15:00 Kray
    • 0-3
    • SSVg Velbert
    • 0-2
    24.10 15:00 Niederwenigern
    • 1-2
    • Jahn Hiesfeld
    • 0-1
    24.10 15:00 SC Velbert
    • 1-3
    • Schonnebeck
    • 0-3
    24.10 15:00 SW Essen
    • 5-1
    • TVD Velbert
    • 2-0
    24.10 15:30 1.FC Monchengladbach
    • 3-0
    • Dusseldorf-Wes
    • 3-0
    24.10 15:30 DJK Teutonia St.Tonis
    • 0-2
    • Bocholt
    • 0-2
    24.10 15:30 Duisburg
    • 1-2
    • Union Nettetal
    • 0-1
    24.10 15:30 Hilden
    • 3-1
    • Cronenberger
    • 0-0
    24.10 15:30 TuRU Dusseldorf
    • 0-1
    • Meerbusch
    • 0-0
    24.10 11:00 Viktoria Berlin U19
    • 2-2
    • VfL Osnabruck
    • 2-1
    24.10 10:30 Heidenheim U19
    • 0-3
    • Mainz U19
    • 0-1
    24.10 11:00 Augsburg U19
    • 3-3
    • Frankfurt U19
    • 2-1
    24.10 11:00 Bayern U19
    • 1-1
    • Hoffenheim U19
    • 0-0
    24.10 11:00 Ulm U19
    • 4-0
    • Kassel U19
    • 1-0
    24.10 13:00 Saarbrucken U19
    • 0-1
    • Stuttgart U19
    • 0-1
    24.10 13:00 Stuttgarter Kickers U19
    • 1-1
    • Walldorf U19
    • 0-0
    24.10 11:00 Bochum U19
    • 1-0
    • Fortuna Koln U
    • 1-0
    24.10 11:00 Dortmund U19
    • 4-0
    • Schalke U19
    • 0-0
    24.10 11:00 RW Essen U19
    • 1-0
    • Oberhausen U19
    • 0-0
    24.10 11:00 Wuppertaler U19
    • 0-4
    • Koln U19
    • 0-1
    24.10 11:00 Andernach K
    • 3-1
    • Henstedt-Ulzbu
    • 1-0
    24.10 11:00 Carroi
    • 0-2
    • Inter Escaldes
    • 0-2
    24.10 13:30 UE Engordany
    • 0-2
    • Atletic Escald
    • 0-2
    24.10 16:00 Ordino
    • 0-2
    • UE Santa Colom
    • 0-1
    24.10 18:30 FC Santa Coloma
    • 1-3
    • Sant Julia
    • 0-2
    24.10 01:15 Rosario
    • 2-1
    • Racing Club
    • 0-0
    24.10 20:45 Colon
    • 2-1
    • Estudiantes
    • 1-1
    24.10 20:45 Godoy Cruz
    • 2-1
    • Banfield
    • 1-0
    24.10 23:00 Huracan
    • 2-1
    • San Lorenzo
    • 0-0
    24.10 00:00 Alvarado
    • 1-0
    • Atletico Atlan
    • 1-0
    24.10 00:10 Tigre
    • 1-0
    • Chacarita Juni
    • 1-0
    24.10 02:10 Agropecuario
    • 3-1
    • Almirante Brow
    • 1-1
    24.10 20:10 Quilmes
    • 3-1
    • Nueva Chicago
    • 1-0
    24.10 20:30 Gimnasia Jujuy
    • 1-0
    • San Martin S.J
    • 0-0
    24.10 21:30 Deportivo Maipu
    • 0-2
    • San Martin Tuc
    • 0-0
    24.10 16:00 Douglas Haig
    • 0-0
    • Central Norte
    • 0-0
    24.10 21:00 Boca Unidos
    • 5-1
    • Union Sunchale
    • 3-1
    24.10 21:00 Sarmiento Resistencia
    • 1-0
    • Sportivo Belgr
    • 1-0
    24.10 21:00 Sportivo Estudiantes
    • 0-1
    • Olimpo
    • 0-1
    24.10 21:30 Gimnasia y Tiro
    • 1-0
    • Def. Pronuncia
    • 0-0
    24.10 21:30 Villa Mitre
    • 2-1
    • Juventud Unida
    • 1-1
    24.10 22:00 Ciudad Bolivar
    • 3-1
    • Club Sportivo
    • 2-1
    24.10 22:00 Desamparados
    • 1-0
    • Sansinena
    • 1-0
    24.10 22:00 Independiente Chivilcoy
    • 1-0
    • Deportivo Madr
    • 0-0
    24.10 23:00 Cipolletti
    • 1-1
    • Sol de Mayo
    • 1-0
    24.10 20:00 Defensores Unidos
    • 2-1
    • Deportivo Merl
    • 1-1
    24.10 20:00 Villa San Carlos
    • 4-2
    • San Miguel
    • 3-0
    24.10 01:00 Laferrere
    • 2-0
    • Excursionistas
    • 2-0
    24.10 20:00 Dock Sud
    • 1-2
    • Berazategui
    • 1-2
    24.10 20:00 Ituzaingo
    • 1-0
    • Leandro N. Ale
    • 1-0
    24.10 20:00 Midland
    • 0-2
    • Club Lujan
    • 0-2
    24.10 20:00 Liniers
    • 2-2
    • Puerto Nuevo
    • 2-0
    24.10 13:45 Kukesi
    • 2-0
    • Vllaznia
    • 1-0
    24.10 16:45 Skenderbeu
    • 0-1
    • Din. Tirana
    • 0-0
    24.10 00:30 Caravel
    • 3-3
    • Estrella
    • 1-1
    24.10 02:30 United FC
    • 0-5
    • Racing Club Ar
    • 0-3
    24.10 14:50 Birleşik Arap Emirlikleri U23
    • 1-2
    • Kırgızistan U2
    • 1-0
    24.10 18:30 Umman U23
    • 1-2
    • Hindistan U23
    • 0-2
    24.10 08:00 Myanmar K
    • 2-0
    • Birleşik Arap
    • 2-0
    24.10 13:00 Guam K
    • 0-3
    • Lübnan K
    • 0-1
    24.10 17:00 Tayvan K
    • 2-0
    • Bahreyn K
    • 0-0
    24.10 12:00 Hırvatistan U17
    • 3-0
    • Liechtenstein
    • 1-0
    24.10 18:00 Sırbistan U17
    • 0-2
    • Bulgaristan U1
    • 0-0
    24.10 13:00 Kyzyltash
    • 3-3
    • Gvardeyets
    • 2-1
    24.10 13:00 Ocean Kerch
    • 0-1
    • TSK Simferopol
    • 0-0
    24.10 09:00 Brisbane Strikers
    • 0-2
    • Olympic FC
    • 0-1
    24.10 09:00 Brisbane U21
    • 2-2
    • Logan Lightnin
    • 0-1
    24.10 09:00 Capalaba FC
    • 1-0
    • Redlands
    • 0-0
    24.10 09:00 Gold Coast Knights
    • 0-4
    • Gold Coast
    • 0-1
    24.10 10:00 Sunshine Coast Wanderers
    • 1-1
    • Peninsula
    • 0-1
    24.10 07:30 Queensland Lions
    • 0-4
    • Brisbane Roar
    • 0-1
    24.10 14:30 Hartberg
    • 1-1
    • Rapid Vienna
    • 0-1
    24.10 14:30 LASK
    • 0-1
    • Altach
    • 0-0
    24.10 17:00 Salzburg
    • 4-1
    • Sturm Graz
    • 2-0
    24.10 10:30 Kapfenberg
    • 2-0
    • St. Polten
    • 1-0
    24.10 16:00 Bischofshofen
    • 3-1
    • SAK 1914
    • 0-0
    24.10 16:00 Wals-Grunau
    • 0-3
    • Kuchl
    • 0-0
    24.10 16:00 RW Rankweil
    • 5-0
    • A. Lustenau (A
    • 0-0
    24.10 14:00 Keshla
    • 2-3
    • Gabala
    • 1-2
    24.10 13:30 Antwerp
    • 1-1
    • Club Brugge
    • 1-1
    24.10 16:00 Anderlecht
    • 4-2
    • Beerschot VA
    • 1-0
    24.10 18:30 Genk
    • 0-3
    • Gent
    • 0-1
    24.10 21:00 Leuven
    • 4-1
    • St. Truiden
    • 0-0
    24.10 16:00 Westerlo
    • 2-0
    • Virton
    • 1-0
    24.10 20:00 Waasland-Beveren
    • 2-1
    • Lommel SK
    • 1-0
    24.10 15:00 RFC Liege
    • 2-0
    • Heist
    • 2-0
    24.10 15:00 Saint Eloois
    • 3-1
    • Tienen
    • 1-1
    24.10 15:00 Acren
    • 2-3
    • Meux
    • 1-2
    24.10 15:00 Ganshoren
    • 1-2
    • Hamoir
    • 1-1
    24.10 15:00 Rebecquoise
    • 0-0
    • Warnant
    • 0-0
    24.10 15:00 Waremme
    • 2-0
    • Stockay-Warfus
    • 1-0
    24.10 15:00 Gullegem
    • 2-1
    • Merelbeke
    • 0-1
    24.10 15:00 Olsa Brakel
    • 2-1
    • Wetteren
    • 0-0
    24.10 15:00 Petegem
    • 2-0
    • Lokeren-Temse
    • 0-0
    24.10 15:00 Westhoek
    • 2-3
    • KRC Harelbeke
    • 0-2
    24.10 15:00 Aalst
    • 0-2
    • Hoogstraten
    • 0-2
    24.10 15:00 Belisia Bilzen
    • 0-2
    • Lyra-Lierse Be
    • 0-1
    24.10 15:00 Diegem
    • 2-2
    • Hades
    • 0-2
    24.10 15:00 Wijgmaal
    • 2-1
    • Cappellen
    • 0-0
    24.10 12:30 FC Minsk
    • 0-6
    • Slavia Mozyr
    • 0-2
    24.10 14:30 Zhodino
    • 3-3
    • Rukh Brest
    • 0-2
    24.10 12:00 Belshina
    • 0-3
    • Arsenal Dzyarz
    • 0-2
    24.10 14:00 Naftan
    • 0-0
    • Krumkachy
    • 0-0
    24.10 16:00 Dnepr Mogilev
    • 1-0
    • FC Slonim
    • 0-0
    24.10 01:30 Nacional Potosi
    • 4-0
    • Blooming
    • 3-0
    24.10 21:30 Bermejo
    • 0-3
    • Universitario
    • -
    24.10 22:00 Vaca Diez
    • 2-0
    • Em Huanuni
    • -
    24.10 13:00 Posusje
    • 2-0
    • Zeljeznicar
    • 1-0
    24.10 13:00 Radnik Bijeljina
    • 1-2
    • Siroki Brijeg
    • 0-2
    24.10 19:30 Tuzla City
    • 1-1
    • Borac Banja Lu
    • 0-1
    24.10 14:30 TOSK Tesanj
    • 1-0
    • Kakanj
    • 0-0
    24.10 14:30 Novi Grad
    • 1-0
    • Zvijezda 09
    • 1-0
    24.10 00:00 Fluminense
    • 3-1
    • Flamengo
    • 1-0
    24.10 00:15 Fortaleza
    • 3-0
    • Athletico-PR
    • 2-0
    24.10 00:00 CSA
    • 2-4
    • Operario
    • 2-1
    24.10 21:00 Nautico
    • 2-2
    • Vasco
    • 1-2
    24.10 00:00 Botafogo PB
    • 1-0
    • Criciuma
    • 1-0
    24.10 21:00 Novorizontino
    • 0-1
    • Tombense
    • 0-0
    24.10 23:00 Ypiranga FC
    • 1-1
    • Manaus
    • 0-0
    24.10 20:00 Avenida
    • 0-0
    • Veranopolis
    • 0-0
    24.10 20:00 Brasil Farroupilha
    • 1-0
    • Guarany de Bag
    • -
    24.10 16:00 EC Sao Bernardo
    • 0-0
    • Sao Bernardo
    • 0-0
    24.10 20:00 Noroeste
    • 1-2
    • Botafogo SP
    • 0-1
    24.10 15:30 Palmeiras U20
    • 3-3
    • Internacional
    • 2-1
    24.10 18:00 Beroe
    • 0-0
    • CSKA Sofia
    • 0-0
    24.10 15:30 Etar
    • 4-1
    • Septemvri Sofi
    • 2-1
    24.10 14:00 Chernolomets
    • 1-2
    • Dunav Ruse
    • 0-1
    24.10 14:00 Septemvri Tervel
    • 1-0
    • Ustrem Donchev
    • 0-0
    24.10 17:30 Bobo-Dioulasso
    • 1-0
    • Vitesse
    • 0-0
    24.10 17:30 Kadiogo
    • 0-0
    • USFA
    • 0-0
    24.10 19:45 Sonabel Ouagadougou
    • 0-0
    • Etoile Filante
    • 0-0
    24.10 15:00 Aigle Noir
    • 1-1
    • Kayanza
    • -
    24.10 15:00 Musongati
    • 0-0
    • Rukinzo
    • 0-0
    24.10 15:00 New Oil
    • 2-2
    • Olympic S.
    • -
    24.10 16:00 Glacis United
    • 1-0
    • Mons Calpe
    • 0-0
    24.10 02:00 UNDEBA
    • 0-2
    • Jong Holland
    • 0-0
    24.10 02:00 Victory Boys
    • 1-3
    • SUBT
    • -
    24.10 16:00 Ceske Budejovice
    • 2-2
    • Slavia Prag
    • 2-0
    24.10 16:00 Hradec Kralove
    • 3-0
    • Teplice
    • 2-0
    24.10 16:00 Plzen
    • 5-0
    • Jablonec
    • 2-0
    24.10 19:00 Sparta Prag
    • 1-0
    • Mlada Boleslav
    • 0-0
    24.10 15:30 Mas Taborsko
    • 1-0
    • Prostejov
    • 1-0
    24.10 10:30 Karlovy Vary
    • 3-2
    • Benesov
    • 0-1
    24.10 14:30 Hostoun
    • 3-4
    • Pribram B
    • 0-4
    24.10 10:30 Liberec B
    • 3-1
    • Hradec Kralove
    • 3-0
    24.10 11:00 Bohemians 1905 B
    • 2-2
    • Prepere
    • 2-1
    24.10 14:30 Brozany
    • 2-1
    • Dukla Prag B
    • 1-1
    24.10 10:15 Unicov
    • 0-4
    • Hlucin
    • 0-1
    24.10 10:15 Znojmo
    • 4-2
    • Slovacko B
    • 3-1
    24.10 10:30 Zlin B
    • 1-2
    • Kromeriz
    • 0-1
    24.10 14:30 Jindrichuv Hradec
    • 2-0
    • Myto
    • 1-0
    24.10 10:15 Meteor Prague
    • 1-3
    • Banik Most - S
    • 0-1
    24.10 14:30 Poricany
    • 0-0
    • Velke Hamry
    • 0-0
    24.10 10:15 Zbrojovka Brno B
    • 0-1
    • Havlickuv Brod
    • 0-1
    24.10 14:30 Humpolec
    • 1-2
    • Breclav
    • 0-0
    24.10 14:30 Stara Rise
    • 4-0
    • Zdar na Sazavo
    • 2-0
    24.10 14:30 Tasovice
    • 2-0
    • Zdirec n. D.
    • 0-0
    24.10 10:15 Slavicin
    • 2-0
    • Strani
    • 0-0
    24.10 14:30 Vsechovice
    • 4-1
    • Sumperk
    • 1-0
    24.10 10:15 Havirov
    • 1-1
    • Bohumin
    • 0-0
    24.10 10:15 Karvina B
    • 1-2
    • Opava B
    • 0-2
    24.10 14:30 Bruntal
    • 0-0
    • Rymarov
    • 0-0
    24.10 14:30 Koberice
    • 0-0
    • Haj ve Slezsku
    • 0-0
    24.10 14:30 Krnov
    • 7-0
    • Celadna
    • 1-0
    24.10 14:30 Moravan Oldrisov
    • 1-0
    • Hlubina
    • 1-0
    24.10 13:30 Nevsova
    • 1-1
    • Bystrice pod H
    • 1-0
    24.10 13:30 Stitna nad Vlari
    • 2-0
    • Valasska Polan
    • 1-0
    24.10 15:30 Lisen B
    • 1-2
    • Ivancice
    • 0-2
    24.10 14:30 Nova Ves
    • 0-3
    • Vrchovina B
    • 0-2
    24.10 14:30 Pelhrimov
    • 0-1
    • Velke Mezirici
    • 0-1
    24.10 14:30 Pribyslav
    • 2-2
    • Ledec nad Saza
    • 0-1
    24.10 14:30 Chlumec nad Cidlinou B
    • 0-1
    • Police nad Met
    • 0-0
    24.10 14:30 Jaromer
    • 1-1
    • Rychnov n. Kne
    • 1-0
    24.10 14:30 Novy Bydzov
    • 6-1
    • Cerveny Kostel
    • 4-0
    24.10 14:30 Trebes
    • 3-1
    • Cernilov
    • 2-0
    24.10 10:30 Skalice u C.Lipy
    • 2-1
    • Turnov
    • 2-1
    24.10 15:30 Visnova
    • 1-3
    • Rovensko p. Tr
    • 0-3
    24.10 10:30 Kadan
    • 1-4
    • Domousice
    • 1-1
    24.10 15:30 Domazlice B
    • 4-1
    • Rapid Plzen
    • 0-0
    24.10 15:30 Sokol Radnice
    • 1-1
    • Tlumacov
    • 0-1
    24.10 15:30 Stankov
    • 2-3
    • Holysov
    • 1-0
    24.10 10:30 Trebon
    • 2-0
    • TJ Osek
    • 2-0
    24.10 15:30 Junior Strakonice
    • 4-2
    • Cimelice
    • 2-0
    24.10 15:30 Cesky Brod B
    • 2-3
    • Povltavska FA
    • 0-1
    24.10 15:30 Lysa n. L.
    • 1-2
    • Hrebec
    • 0-1
    24.10 15:30 Nymburk
    • 0-2
    • Tuchlovice
    • 0-1
    24.10 14:30 Bohunovice
    • 1-2
    • Jesenik
    • 1-1
    24.10 14:30 Dolany
    • 1-2
    • Mohelnice
    • 0-1
    24.10 14:30 Lutin
    • 4-2
    • Brodek u Prero
    • 1-2
    24.10 14:30 Medlov
    • 1-2
    • Zelatovice
    • 0-1
    24.10 14:30 SK Lipova
    • 0-0
    • Litovel
    • 0-0
    24.10 10:15 Chrudim B
    • 0-3
    • Holice
    • 0-1
    24.10 10:15 Litomysl
    • 3-0
    • Horni Redice
    • 2-0
    24.10 14:30 Moravany
    • 1-0
    • Tremosnice
    • 1-0
    24.10 14:30 Moravska Trebova
    • 2-2
    • Svitavy
    • 1-1
    24.10 10:30 Lisen K
    • 3-1
    • Branik K
    • 2-1
    24.10 14:00 Ostrava K
    • 1-0
    • Hradec Kralove
    • 1-0
    24.10 09:30 Shanghai Shenhua
    • 1-0
    • Shenzhen
    • 1-0
    24.10 13:30 Dalian Pro
    • 0-3
    • Shanghai Port
    • 0-1
    24.10 14:00 Brondby
    • 2-1
    • FC Copenhagen
    • 1-0
    24.10 14:00 Silkeborg
    • 1-1
    • Odense
    • 0-0
    24.10 16:00 Randers
    • 1-0
    • Aarhus
    • 1-0
    24.10 18:00 Midtjylland
    • 3-2
    • Sonderjyske
    • 1-1
    24.10 14:00 Vendsyssel
    • 2-2
    • Helsingor
    • 2-2
    24.10 15:00 Nykobing
    • 0-3
    • F. Amager
    • 0-2
    24.10 15:00 Thisted
    • 0-1
    • Kolding
    • 0-1
    24.10 23:00 Jamaika K
    • 0-0
    • Kosta Rika K
    • 0-0
    24.10 00:30 Nueve de Octubre
    • 3-1
    • Orense
    • 1-1
    24.10 03:00 LDU Quito
    • 0-2
    • Ind. del Valle
    • 0-0
    24.10 20:30 Olmedo
    • 1-3
    • Delfin
    • 0-0
    24.10 23:00 Manta
    • 1-1
    • Guayaquil City
    • 0-0
    24.10 02:30 Chalatenango
    • 0-2
    • Santa Tecla
    • 0-0
    24.10 03:00 Metapan
    • 1-1
    • Jocoro
    • 1-1
    24.10 23:00 11 Deportivo
    • 1-1
    • Platense Munic
    • 1-0
    24.10 23:00 Atletico Marte
    • 1-2
    • Aguila
    • 0-1
    24.10 23:00 Luis Angel Firpo
    • 2-1
    • Alianza FC
    • 0-1
    24.10 18:00 Ararat-Armenia
    • 2-1
    • Alashkert
    • 1-1
    24.10 12:00 Kalju
    • İPT.
    • Tammeka
    • -
    24.10 14:00 Flora
    • 2-2
    • Kuressaare
    • 1-0
    24.10 14:00 Kuressaare
    • İPT.
    • Paide
    • -
    24.10 18:00 Tammeka
    • 3-0
    • Tartu Kalev
    • 1-0
    24.10 14:00 Addis Ababa Ketema
    • 1-2
    • Arba Menche
    • 1-0
    24.10 17:00 Sidama Bunna
    • 3-0
    • Dire Dawa
    • 1-0
    24.10 16:30 07 Vestur Sorvagur
    • 0-5
    • HB Torshavn
    • 0-4
    24.10 16:30 B36 Torshavn
    • ERT.
    • Vikingur
    • -
    24.10 16:30 Fuglafjordur
    • 2-5
    • Runavik
    • 1-1
    24.10 16:30 Klaksvik
    • 2-1
    • Streymur
    • 1-0
    24.10 16:30 Toftir
    • 6-1
    • TB Tvoroyri
    • 3-0
    24.10 17:00 Safi
    • 0-0
    • Chabab Mohamme
    • 0-0
    24.10 16:30 Chabab Benguerir
    • 0-2
    • Dcheira
    • 0-1
    24.10 16:30 Fes
    • 3-1
    • Marrakech
    • 0-0
    24.10 16:30 Union Touarga
    • 2-1
    • RAC Casablanca
    • 1-1
    24.10 05:00 Labasa
    • ERT.
    • Lautoka
    • -
    24.10 05:00 Nadi
    • 1-1
    • Rewa
    • 1-1
    24.10 05:00 Suva
    • 1-2
    • Ba
    • 0-1
    24.10 06:30 Navua
    • 1-2
    • Nadroga
    • 0-0
    24.10 17:30 HJK
    • 2-1
    • Inter Turku
    • 1-0
    24.10 13:00 HJS
    • 4-3
    • PIF Pargas
    • 2-2
    24.10 13:00 Honka Akatemia
    • 4-2
    • Ilves 2
    • 1-1
    24.10 13:00 Jazz Pori
    • 3-3
    • GrIFK
    • 3-0
    24.10 13:00 KaaPo
    • 1-0
    • Ilves-Kissat
    • 1-0
    24.10 13:00 SalPa
    • 0-2
    • EPS
    • 0-1
    24.10 13:00 TPV
    • 0-3
    • VJS
    • 0-2
    24.10 13:00 GBK Kokkola
    • 3-3
    • OLS Oulu
    • 3-2
    24.10 13:00 JJK Jyvaskyla
    • 4-0
    • JBK
    • 3-0
    24.10 13:00 Kemi City
    • 2-4
    • Narpes Kraft
    • 1-0
    24.10 13:00 OTP
    • 0-1
    • Vaajakoski
    • 0-1
    24.10 13:00 SJK Akatemia
    • 2-1
    • Rovaniemi 2
    • 2-0
    24.10 13:00 VIFK
    • 1-4
    • Hercules
    • 1-1
    24.10 13:00 Nice
    • 3-2
    • Lyon
    • 0-1
    24.10 15:00 Lens
    • 4-1
    • Metz
    • 2-1
    24.10 15:00 Lorient
    • 1-1
    • Bordeaux
    • 0-0
    24.10 15:00 Reims
    • 1-2
    • Troyes
    • 1-1
    24.10 15:00 Rennes
    • 1-0
    • Strasbourg
    • 0-0
    24.10 17:00 Monaco
    • 3-1
    • Montpellier
    • 2-0
    24.10 20:45 Marsilya
    • 0-0
    • PSG
    • 0-0
    24.10 15:00 Aberystwyth K
    • 4-2
    • Port Talbot K
    • 1-1
    24.10 15:00 Cardiff Met. K
    • ERT.
    • Cardiff City K
    • -
    24.10 15:00 Pontypridd K
    • ERT.
    • Barry K
    • -
    24.10 15:00 TNS K
    • 1-5
    • Swansea K
    • 0-3
    24.10 04:00 Xelaju
    • 0-0
    • Santa Lucia
    • 0-0
    24.10 19:00 Comunicaciones
    • 2-1
    • Malacateco
    • 0-0
    24.10 19:30 Nueva Concepcion
    • 1-0
    • Antigua
    • 0-0
    24.10 15:30 Chippa United
    • 0-0
    • Swallows
    • 0-0
    24.10 17:30 Supersport
    • 1-2
    • Kaizer
    • 1-1
    24.10 15:30 Black Leopards
    • 0-1
    • Free State Sta
    • 0-0
    24.10 15:30 Cape Town Spurs
    • 0-0
    • Platinum City
    • 0-0
    24.10 15:30 Pretoria U.
    • 0-0
    • Tshakhuma
    • 0-0
    24.10 10:00 Baroka U23
    • 3-3
    • Maritzburg Utd
    • 2-1
    24.10 10:00 Orlando U23
    • 4-1
    • Golden Arrows
    • 2-0
    24.10 12:00 Stellenbosch U23
    • 3-1
    • Supersport U23
    • 1-1
    24.10 18:00 Aris
    • 0-1
    • APOEL
    • 0-0
    24.10 14:30 Olympias Lympion
    • 0-0
    • Sotiras
    • 0-0
    24.10 14:30 Omonia Aradippou
    • 1-1
    • Omonia 29th Ma
    • 0-0
    24.10 08:00 Daegu
    • 0-2
    • Suwon
    • 0-0
    24.10 08:00 Gangwon
    • 1-4
    • Seoul
    • 1-1
    24.10 08:00 Jeju
    • 2-2
    • Jeonbuk
    • 0-0
    24.10 08:00 Pohang
    • 0-1
    • Incheon
    • 0-0
    24.10 08:00 Seongnam
    • 2-1
    • Ulsan Hyundai
    • 1-0
    24.10 08:00 Suwon City
    • 1-3
    • Gwangju
    • 0-2
    24.10 12:30 Samtredia
    • 1-0
    • Dinamo Batumi
    • 0-0
    24.10 12:30 Shukura
    • 0-1
    • Loco. Tbilisi
    • 0-1
    24.10 14:30 Dila Gori
    • 2-0
    • Samgurali
    • 0-0
    24.10 16:30 Telavi
    • 1-3
    • Torpedo Kutais
    • 1-3
    24.10 18:30 Saburtalo Tbilisi
    • 0-1
    • Din. Tbilisi
    • 0-1
    24.10 12:30 Bolnisi
    • 4-0
    • Georgia
    • 1-0
    24.10 12:30 Merani Tbilisi
    • 1-1
    • Gagra
    • 0-1
    24.10 12:30 Rustavi
    • 1-0
    • Chikhura
    • 0-0
    24.10 12:30 Shevardeni Tbilisi
    • 5-0
    • FC Gareji Saga
    • 3-0
    24.10 12:30 Zugdidi
    • 0-3
    • Merani Martvil
    • 0-2
    24.10 15:00 Din. Zagreb
    • 1-1
    • Istra 1961
    • 0-0
    24.10 17:30 Lok. Zagreb
    • 0-2
    • Rijeka
    • 0-1
    24.10 15:00 Orijent
    • 0-3
    • Kustosija
    • 0-1
    24.10 15:00 Osijek 2
    • 0-0
    • Varazdin
    • 0-0
    24.10 15:00 Bistra
    • 1-1
    • Trnje
    • 1-0
    24.10 15:00 Gaj Mace
    • 0-0
    • Dugo Selo
    • 0-0
    24.10 15:00 Neretvanac
    • 1-1
    • Vodice
    • 0-0
    24.10 15:00 Urania Baska Voda
    • 1-1
    • Hrvace
    • 0-0
    24.10 15:00 Bedem Ivankovo
    • 1-0
    • Marsonia
    • 1-0
    24.10 15:00 Kutjevo
    • 3-0
    • Oriolik
    • -
    24.10 12:15 Twente
    • 1-2
    • Nijmegen
    • 0-0
    24.10 14:30 Cambuur
    • 2-3
    • Feyenoord
    • 1-2
    24.10 14:30 Vitesse
    • 1-2
    • G.A. Eagles
    • 1-0
    24.10 16:45 Ajax
    • 5-0
    • PSV
    • 1-0
    24.10 20:00 Groningen
    • 2-0
    • Alkmaar
    • 1-0
    24.10 14:00 USV Hercules
    • 0-1
    • GVV Unitas
    • 0-1
    24.10 14:30 HSC '21
    • 4-2
    • Blauw Geel
    • 1-1
    24.10 03:00 Honduras Progreso
    • 0-2
    • Olimpia
    • 0-2
    24.10 03:00 Victoria
    • 1-2
    • Vida
    • 1-1
    24.10 09:30 Southern District
    • 3-0
    • Hong Kong FC
    • 3-0
    24.10 12:00 Resources Capital
    • 3-5
    • Hong Kong Rang
    • 1-0
    24.10 15:00 Brentford
    • 1-2
    • Leicester
    • 0-1
    24.10 15:00 West Ham
    • 1-0
    • Tottenham
    • 0-0
    24.10 17:30 Manchester Utd
    • 0-5
    • Liverpool
    • 0-4
    24.10 13:30 Barnsley
    • 2-3
    • Sheffield Utd
    • 0-0
    24.10 16:00 Nottingham
    • 0-4
    • Fulham
    • 0-1
    24.10 14:30 Mes Rafsanjan
    • ERT.
    • Shahr Khodrou
    • -
    24.10 14:30 Naft M.I.S
    • 0-3
    • Sepahan
    • 0-3
    24.10 15:00 Drogheda
    • 1-0
    • Derry City
    • 1-0
    24.10 13:00 St. Mirren
    • 1-2
    • Rangers
    • 1-2
    24.10 16:00 Queen's Park
    • 3-4
    • Alloa
    • 1-1
    24.10 14:00 Sevilla
    • 5-3
    • Levante
    • 3-1
    24.10 16:15 Barcelona
    • 1-2
    • Real Madrid
    • 0-1
    24.10 18:30 Betis
    • 3-2
    • Vallecano
    • 2-1
    24.10 21:00 Atl. Madrid
    • 2-2
    • Real Sociedad
    • 0-1
    24.10 14:00 Amorebieta
    • 1-2
    • R. Sociedad B
    • 0-1
    24.10 14:00 Mirandes
    • 1-4
    • Almeria
    • 0-3
    24.10 18:15 Burgos CF
    • 3-1
    • Huesca
    • 1-1
    24.10 18:15 Ponferradina
    • 1-2
    • R. Oviedo
    • 0-1
    24.10 21:00 Las Palmas
    • 3-0
    • Alcorcon
    • 1-0
    24.10 12:00 Celta Vigo B
    • 1-2
    • Internacional
    • 0-2
    24.10 12:00 Racing Santander
    • 0-0
    • La Coruna
    • 0-0
    24.10 12:00 San Sebastian Reyes
    • 0-0
    • Badajoz
    • 0-0
    24.10 18:30 Zamora
    • 1-0
    • Calahorra
    • 1-0
    24.10 12:00 Baleares
    • 3-1
    • Sabadell
    • 2-0
    24.10 12:00 Gimnastic
    • 3-1
    • Linares
    • 0-0
    24.10 12:00 Sanluqueno
    • 3-1
    • Real Madrid B
    • 2-1
    24.10 18:30 Cornella
    • 1-0
    • Albacete
    • 0-0
    24.10 11:00 Union Adarve
    • 2-1
    • Union Club Cea
    • 1-1
    24.10 12:00 Marino de Luanco
    • 0-1
    • CD Mostoles
    • 0-1
    24.10 12:00 Navalcarnero
    • 1-0
    • Langreo
    • 1-0
    24.10 12:00 Real Aviles
    • 2-1
    • Arosa SC
    • 1-1
    24.10 17:00 Gimnastica Segoviana
    • 0-2
    • Pontevedra
    • 0-2
    24.10 16:45 Cayon
    • 1-1
    • Racing Santand
    • 0-0
    24.10 17:00 Arenas Club
    • 1-3
    • Mutilvera
    • 1-2
    24.10 17:00 Racing Rioja
    • 4-3
    • Gernika
    • 2-0
    24.10 18:00 Real Sociedad C
    • 5-0
    • Tropezon
    • 3-0
    24.10 12:00 Andratx
    • 4-3
    • Pena Deportiva
    • 1-2
    24.10 12:00 CE Europa
    • 2-3
    • Ejea
    • 1-2
    24.10 12:00 Ibiza Islas Pitiusas
    • 3-0
    • Terrassa
    • 1-0
    24.10 12:00 Numancia
    • 2-1
    • Formentera
    • 1-1
    24.10 12:00 Prat
    • 1-1
    • Brea
    • 1-0
    24.10 12:00 Tarazona
    • 2-0
    • Cerdanyola
    • 0-0
    24.10 12:00 Teruel
    • 3-2
    • Espanyol B
    • 1-1
    24.10 12:00 Cacereno
    • 1-1
    • Mensajero
    • 1-0
    24.10 12:00 Ceuta
    • 2-0
    • Cadiz B
    • 2-0
    24.10 12:00 Merida AD
    • 6-1
    • Tamaraceite
    • 3-0
    24.10 12:00 Velez
    • 5-2
    • Xerez D.F.C.
    • 2-2
    24.10 12:00 Villanovense
    • 2-0
    • San Fernando
    • 0-0
    24.10 13:00 Las Palmas B
    • 1-4
    • Don Benito
    • 1-1
    24.10 13:00 Panaderia
    • 0-1
    • CD Coria
    • 0-0
    24.10 11:30 CF Intercity
    • 3-0
    • Marchamalo
    • 0-0
    24.10 12:00 Ejido
    • 0-1
    • Hercules
    • 0-0
    24.10 12:00 Granada B
    • 2-1
    • Puertollano C.
    • 0-1
    24.10 12:00 Levante B
    • 1-1
    • Murcia
    • 1-0
    24.10 12:00 Pulpileno
    • 1-3
    • Melilla
    • 0-1
    24.10 12:00 Socuellamos
    • 1-3
    • Aguilas FC
    • 0-2
    24.10 18:00 La Nucia
    • 1-0
    • Eldense
    • 0-0
    24.10 18:00 Mar Menor
    • 2-0
    • Toledo
    • 1-0
    24.10 18:30 Alzira
    • 0-0
    • Mancha
    • 0-0
    24.10 12:00 Viveiro
    • 0-1
    • Somozas
    • 0-0
    24.10 17:00 Dep. Fabril
    • 2-0
    • Sofan
    • 1-0
    24.10 17:00 Racing Club Villalbes
    • 4-0
    • Arnoia
    • 2-0
    24.10 12:00 EI San Martin
    • 0-0
    • L'Entregu
    • 0-0
    24.10 12:00 Gijon Industrial
    • 0-1
    • Lenense
    • 0-1
    24.10 12:00 Lealtad
    • 0-0
    • Gijon B
    • 0-0
    24.10 12:00 Mosconia
    • 1-0
    • SD Navarro CF
    • -
    24.10 12:00 Real Titanico
    • 0-1
    • R. Oviedo B
    • 0-1
    24.10 16:30 Langreo B
    • 0-1
    • Roces
    • 0-1
    24.10 16:45 Tuilla
    • 2-2
    • CD Colunga
    • 2-0
    24.10 18:00 Basico Urraca
    • 1-0
    • Covadonga
    • 0-0
    24.10 18:30 Caudal Deportivo
    • 3-1
    • Praviano
    • 1-0
    24.10 11:45 Siete Villas
    • 3-1
    • UC Cartes
    • 1-1
    24.10 16:30 Naval Reinosa
    • 1-0
    • CD Colindres
    • 0-0
    24.10 18:30 Torrelavega
    • 4-0
    • Selaya
    • 1-0
    24.10 11:15 Basconia
    • 1-1
    • Amurrio Club
    • 0-0
    24.10 11:30 Portugalete
    • 2-1
    • Lagun Onak
    • 1-1
    24.10 11:30 Urduliz
    • 1-3
    • San Ignacio
    • 0-1
    24.10 12:00 Alaves B
    • 2-2
    • Santuxu
    • 1-1
    24.10 17:00 Beti Gazte
    • 2-4
    • CD Vitoria
    • 1-1
    24.10 17:00 Leioa
    • 0-0
    • Tolosa FC
    • 0-0
    24.10 11:45 Grama
    • 3-1
    • Olot
    • 1-0
    24.10 12:00 Girona B
    • 0-1
    • UE Figueres
    • -
    24.10 12:00 San Cristobal CP
    • 3-1
    • Castelldefels
    • 0-1
    24.10 12:30 Granollers
    • 1-0
    • Sant Andreu
    • 0-0
    24.10 12:30 Guineueta
    • 1-2
    • UE Sants
    • 1-1
    24.10 11:45 Villajoyosa
    • ERT.
    • Valencia B
    • -
    24.10 12:00 Roda
    • 4-0
    • Olimpic Xativa
    • 3-0
    24.10 12:00 Silla CF
    • 1-1
    • Orihuela
    • 0-1
    24.10 17:00 Torrent
    • 0-1
    • Acero
    • 0-0
    24.10 18:00 Villarreal C
    • 2-1
    • Hercules B
    • 1-1
    24.10 19:00 Callosa
    • 0-1
    • Jove
    • 0-0
    24.10 11:00 CDE Madrid
    • 3-1
    • Trival Valdera
    • 1-0
    24.10 11:30 AD Torrejon
    • 2-1
    • Vallecano B
    • 1-1
    24.10 11:30 Carabanchel
    • 1-0
    • Paracuellos An
    • 1-0
    24.10 11:30 Colonia M.
    • 0-2
    • Pozuelo de Ala
    • 0-1
    24.10 11:30 Getafe B
    • 4-0
    • Villaverde San
    • 3-0
    24.10 11:30 Parla
    • 1-1
    • Ursaria
    • 1-0
    24.10 12:00 Atl. Madrid B
    • 1-1
    • RSD Alcala
    • 1-1
    24.10 12:00 Las Rozas
    • 3-0
    • Complutense
    • 2-0
    24.10 16:00 Alcorcon B
    • 6-1
    • Moratalaz
    • 1-1
    24.10 16:30 Galapagar
    • 2-0
    • Villaviciosa
    • 1-0
    24.10 12:00 Ribert
    • 3-0
    • Salamanca B
    • 1-0
    24.10 13:00 Arandina
    • 0-0
    • Bembibre
    • 0-0
    24.10 18:00 Almazan
    • 2-1
    • Palencia CF
    • 0-0
    24.10 18:00 Real Avila
    • 0-1
    • La Virgen
    • 0-1
    24.10 09:30 Malaga B
    • 4-2
    • Intergym Melil
    • 2-1
    24.10 12:00 Huetor Vega
    • 2-0
    • CD Torreperogi
    • 0-0
    24.10 18:30 UD San Pedro
    • 1-0
    • Alhaurin
    • 0-0
    24.10 19:00 Atletico de Porcuna
    • 1-1
    • Torremolinos
    • 1-1
    24.10 19:00 El Palo
    • 0-0
    • Torredonjimeno
    • 0-0
    24.10 19:00 Motril
    • 1-1
    • CD Alhaurino
    • 0-0
    24.10 19:30 Jaen
    • 0-1
    • Marbella
    • 0-1
    24.10 12:00 Cartaya
    • 1-1
    • Los Barrios
    • 0-1
    24.10 12:00 CD Utrera
    • 4-1
    • Xerez CD
    • 3-0
    24.10 12:00 Cordoba B
    • 1-0
    • Sevilla C
    • 1-0
    24.10 12:00 Huelva
    • 2-0
    • CD Gerena
    • 2-0
    24.10 12:00 Pozoblanco
    • 1-1
    • Cabecense
    • 1-0
    24.10 12:00 Tomares UD
    • 0-1
    • Conil
    • 0-0
    24.10 19:00 Ciudad de Lucena
    • 1-0
    • Rota
    • 1-0
    24.10 12:30 Serverense
    • 1-2
    • San Rafael
    • -
    24.10 12:45 Mallorca B
    • 2-1
    • Sant Jordi
    • 1-1
    24.10 13:30 Portmany
    • 3-0
    • Murense
    • 2-0
    24.10 13:00 CD Buzanada
    • 4-0
    • Union Viera
    • 1-0
    24.10 13:00 La Cuadra
    • 2-4
    • Tenerife B
    • 1-2
    24.10 13:00 Lanzarote
    • 0-1
    • Yaiza
    • 0-0
    24.10 13:00 Vera
    • 2-2
    • Arucas
    • 1-1
    24.10 13:30 SD Tenisca
    • ERT.
    • Herbania
    • -
    24.10 14:00 Gran Tarajal
    • 1-2
    • CD Marino
    • 1-1
    24.10 11:15 Real Murcia B
    • 2-2
    • Archena
    • 0-1
    24.10 11:30 La Union
    • 3-2
    • UD Caravaca
    • 2-1
    24.10 11:30 Yeclano
    • 1-1
    • CAP Ciudad de
    • -
    24.10 12:00 Cartagena B
    • 1-0
    • Mazarron CF
    • 0-0
    24.10 12:00 Racing Murcia
    • 2-0
    • Huercal-Overa
    • 1-0
    24.10 12:15 Bullense
    • 1-0
    • Bala Azul
    • -
    24.10 12:15 UD Los Garres
    • 1-0
    • Deportiva Mine
    • -
    24.10 17:00 Cartagena FC
    • 1-0
    • EG El Palmar C
    • 0-0
    24.10 18:15 Lorca Deportiva
    • 2-0
    • UCAM Murcia B
    • 1-0
    24.10 12:00 Azuaga
    • 2-1
    • Aceuchal
    • 1-0
    24.10 12:00 CD Calamonte
    • 2-1
    • UP Plasencia
    • 1-1
    24.10 12:00 Diocesano
    • 4-0
    • Don Alvaro
    • 2-0
    24.10 12:00 Miajadas
    • 1-1
    • Badajoz B
    • -
    24.10 12:00 Olivenza
    • 1-1
    • Extremadura UD
    • 0-0
    24.10 12:30 Villafranca
    • 1-3
    • Jerez CF
    • 0-2
    24.10 18:15 Llerenense
    • 1-1
    • Arroyo
    • 1-1
    24.10 16:30 Azkoyen
    • 1-4
    • Txantrea
    • -
    24.10 18:00 CD Corellano
    • 2-1
    • Subiza
    • 2-0
    24.10 11:30 Calahorra B
    • 4-1
    • Haro Deportivo
    • -
    24.10 11:30 Casalarreina
    • 4-1
    • Cenicero
    • 2-0
    24.10 12:00 CDFC Calzada
    • 0-1
    • Varea
    • 0-0
    24.10 17:00 Anguiano
    • 2-2
    • Arnedo
    • 1-0
    24.10 18:30 Vianes
    • 1-3
    • Alfaro
    • 1-3
    24.10 11:45 Barbastro
    • 0-2
    • Carinena
    • 0-1
    24.10 12:00 Calamocha
    • 0-3
    • Atletico Monzo
    • -
    24.10 12:00 Cuarte
    • 2-1
    • Zaragoza B
    • 0-1
    24.10 12:15 Binefar
    • 3-0
    • Caspe
    • -
    24.10 16:00 Robres
    • 3-0
    • Biescas
    • 1-0
    24.10 17:00 Belchite 97
    • 4-0
    • Giner Torrero
    • -
    24.10 12:00 Albacete B
    • 1-0
    • Quintanar
    • 0-0
    24.10 12:00 Conquense
    • 1-1
    • Azuqueca
    • 1-1
    24.10 18:00 La Roda
    • 0-3
    • Huracan de Bal
    • -
    24.10 18:30 Hogar Alcarreno
    • 1-2
    • Villarrobledo
    • 1-1
    24.10 19:00 Ciudad Real
    • 2-0
    • Miguelturreno
    • 0-0
    24.10 19:15 B. Jerusalem
    • 2-1
    • H. Haifa
    • 1-1
    24.10 16:30 Hapoel Kaukab
    • 4-0
    • Hapoel Iksal I
    • 1-0
    24.10 15:00 Elfsborg
    • 3-0
    • Sirius
    • 3-0
    24.10 15:00 Hammarby
    • 4-3
    • Östersunds
    • 2-3
    24.10 15:00 Mjallby
    • 1-3
    • Göteborg
    • 0-1
    24.10 17:30 AIK Stockholm
    • 1-0
    • Norrkoping
    • 1-0
    24.10 17:30 Varbergs
    • 1-1
    • Malmo FF
    • 1-1
    24.10 13:00 Akropolis
    • 1-0
    • Landskrona
    • 1-0
    24.10 15:00 Brage
    • 0-0
    • Sundsvall
    • 0-0
    24.10 13:00 Pitea
    • 1-2
    • Karlstad
    • 1-1
    24.10 15:00 Haninge
    • 2-3
    • Umeå
    • 1-2
    24.10 16:00 Dalkurd
    • 5-0
    • Assyriska FF
    • 2-0
    24.10 16:00 Sylvia
    • 2-1
    • IFK Lulea
    • 0-0
    24.10 14:00 Skövde
    • 3-0
    • IFK Malmo
    • 0-0
    24.10 15:00 Linkoping City
    • 0-2
    • Trollhättan
    • 0-1
    24.10 15:00 Stockholm Internazionale
    • 5-2
    • IFK Stocksund
    • 2-0
    24.10 13:30 Ullareds IK
    • 1-2
    • Eskilsminne
    • 0-1
    24.10 16:00 Savedalens
    • 2-3
    • Tord
    • -
    24.10 15:00 Prespa Birlik
    • 0-3
    • Rosengard
    • -
    24.10 14:00 Eskilstuna City
    • 1-3
    • United Nordic
    • 0-2
    24.10 14:00 Huddinge
    • 2-1
    • Karlslunds
    • -
    24.10 14:00 Varmbols
    • 2-7
    • Nykopings
    • 0-2
    24.10 14:00 Forward
    • 3-1
    • Stenungsunds
    • 2-0
    24.10 14:00 Oddevold
    • 3-1
    • Grebbestads
    • 3-0
    24.10 14:00 Yxhults IK
    • 2-2
    • Karlstad II
    • 0-1
    24.10 14:15 Luzern
    • 2-0
    • St. Gallen
    • 1-0
    24.10 16:30 Basel
    • 2-0
    • Lugano
    • 2-0
    24.10 16:30 Servette
    • 1-2
    • Sion
    • 0-1
    24.10 14:30 Munsingen
    • 3-1
    • Langenthal
    • 3-1
    24.10 15:00 Delemont
    • 2-1
    • Buochs
    • 0-1
    24.10 15:30 Kosova
    • 0-0
    • Wohlen
    • 0-0
    24.10 16:00 Grasshopper II
    • 2-2
    • Solothurn
    • 2-1
    24.10 14:30 Winterthur II
    • 1-3
    • Uzwil
    • 0-1
    24.10 12:30 Atalanta
    • 1-1
    • Udinese
    • 0-0
    24.10 15:00 Fiorentina
    • 3-0
    • Cagliari
    • 2-0
    24.10 15:00 Verona
    • 4-1
    • Lazio
    • 2-0
    24.10 18:00 AS Roma
    • 0-0
    • Napoli
    • 0-0
    24.10 20:45 Inter
    • 1-1
    • Juventus
    • 1-0
    24.10 14:00 Pisa
    • 1-1
    • Pordenone
    • 0-0
    24.10 16:15 Reggina
    • 2-1
    • Parma
    • 1-0
    24.10 20:30 Spal
    • 1-1
    • Como
    • 0-1
    24.10 14:30 Juventus U23
    • 1-1
    • Pro Sesto
    • 0-1
    24.10 14:30 Piacenza
    • 1-1
    • Giana Erminio
    • 1-0
    24.10 17:30 AlbinoLeffe
    • 0-1
    • Seregno
    • 0-1
    24.10 17:30 Legnago Salus
    • 1-0
    • Trento
    • 1-0
    24.10 17:30 Mantova
    • 0-1
    • Sudtirol
    • 0-0
    24.10 17:30 Pergolettese
    • 1-0
    • Lecco
    • 1-0
    24.10 17:30 Pro Patria
    • 1-1
    • Pro Vercelli
    • 0-0
    24.10 17:30 Renate
    • 2-1
    • Triestina
    • 2-0
    24.10 17:30 Virtus Verona
    • 2-1
    • Fiorenzuola
    • 2-0
    24.10 14:30 Olbia
    • 0-3
    • Modena
    • 0-2
    24.10 17:30 Carrarese
    • 1-1
    • Entella
    • 0-0
    24.10 17:30 Pistoiese
    • 2-0
    • Montevarchi
    • 1-0
    24.10 14:30 Avellino
    • 3-0
    • Paganese
    • 0-0
    24.10 14:30 Campobasso
    • 1-1
    • Picerno
    • 1-0
    24.10 14:30 Catanzaro
    • 1-2
    • Monopoli
    • 0-2
    24.10 14:30 Fidelis Andria
    • 1-0
    • Turris
    • 1-0
    24.10 14:30 Foggia
    • 1-1
    • Taranto
    • 0-1
    24.10 14:30 Juve Stabia
    • 1-0
    • ACR Messina
    • 0-0
    24.10 14:30 Monterosi FC
    • 1-4
    • Catania
    • 0-1
    24.10 14:30 Potenza
    • 2-1
    • Latina
    • 0-0
    24.10 14:30 Vibonese
    • 1-3
    • Palermo
    • 1-0
    24.10 17:30 Virtus Francavilla
    • 3-0
    • Bari
    • 2-0
    24.10 15:00 Bra
    • 1-3
    • Chieri
    • 0-1
    24.10 15:00 Caronnese
    • 2-2
    • Saluzzo
    • 1-1
    24.10 15:00 Casale
    • 1-0
    • PDHA
    • 0-0
    24.10 15:00 Citta di Varese
    • 1-1
    • Asti
    • 1-1
    24.10 15:00 HSL Derthona
    • 4-2
    • Imperia
    • 0-2
    24.10 15:00 Ligorna
    • 0-2
    • Borgosesia
    • 0-1
    24.10 15:00 Sestri Levante
    • 1-1
    • Novara
    • 0-1
    24.10 15:00 Ticino
    • 0-0
    • Gozzano
    • 0-0
    24.10 15:00 Vado
    • 2-2
    • Fossano
    • 1-1
    24.10 15:00 Arconatese
    • 2-1
    • Real Calepina
    • 1-0
    24.10 15:00 Brusaporto
    • 1-0
    • SG City Nova
    • 1-0
    24.10 15:00 Caravaggio
    • 1-1
    • Franciacorta
    • 1-1
    24.10 15:00 Desenzano Calvina
    • 4-0
    • Legnano
    • 2-0
    24.10 15:00 Folgore Caratese
    • 2-2
    • Villa Valle
    • 0-1
    24.10 15:00 Olginatese
    • 0-0
    • Breno
    • 0-0
    24.10 15:00 Ponte San Pietro
    • 1-1
    • Castellanzese
    • 0-1
    24.10 15:00 Sona
    • 1-1
    • Ciserano-Berga
    • 0-0
    24.10 15:00 USD Casatese
    • 2-0
    • Crema
    • 0-0
    24.10 15:00 Vis Nova Giussano
    • 0-1
    • Leon
    • 0-1
    24.10 15:00 Adriese
    • 2-1
    • Spinea
    • 2-1
    24.10 15:00 ArzignanoChiampo
    • 4-2
    • Caldiero Terme
    • 2-1
    24.10 15:00 Campodarsego
    • 2-3
    • Montebelluna
    • 2-2
    24.10 15:00 Cattolica Calcio
    • 0-1
    • Delta Porto To
    • 0-0
    24.10 15:00 Este
    • 0-0
    • Cartigliano
    • 0-0
    24.10 15:00 Levico Terme
    • 1-0
    • Cjarlins Muzan
    • 0-0
    24.10 15:00 Luparense
    • 2-0
    • Mestre
    • 1-0
    24.10 15:00 San Martino Speme
    • 1-3
    • Dolomiti Bellu
    • 1-2
    24.10 15:00 Union Clodiense
    • 1-0
    • Ambrosiana
    • 1-0
    24.10 14:30 Prato
    • 2-0
    • Sasso Marconi
    • 1-0
    24.10 15:00 Correggese
    • 3-3
    • Fanfulla
    • 1-3
    24.10 15:00 Forli
    • 0-2
    • Lentigione
    • 0-1
    24.10 15:00 Mezzolara
    • 0-1
    • Aglianese Calc
    • 0-0
    24.10 15:00 Ravenna
    • 2-1
    • G.S. Bagnolese
    • 0-1
    24.10 15:00 Real Forte Querceta
    • 1-1
    • Alcione Milano
    • 1-0
    24.10 15:00 Sammaurese
    • 1-0
    • Ghivizzano Bor
    • 1-0
    24.10 15:00 San Donnino
    • 0-1
    • Rimini
    • 0-1
    24.10 15:00 SCD Progresso
    • 1-1
    • Ath. Carpi
    • 1-0
    24.10 15:00 Tritium
    • 0-2
    • Seravezza Pozz
    • 0-0
    24.10 15:00 ASD Cascina
    • 1-1
    • Cannara
    • 1-0
    24.10 15:00 Flaminia
    • 2-1
    • Scandicci
    • 0-0
    24.10 15:00 Foligno
    • 2-2
    • Sangiovannese
    • 0-2
    24.10 15:00 Follonica Gavorrano
    • 4-1
    • Arezzo
    • 1-0
    24.10 15:00 Lornano Badesse
    • 2-1
    • Pianese
    • 0-1
    24.10 15:00 Montespaccato
    • 4-0
    • San Donato
    • 3-0
    24.10 15:00 Rieti
    • 0-1
    • Tiferno Lerchi
    • 0-0
    24.10 15:00 Trestina
    • 1-2
    • Pro Livorno
    • 0-1
    24.10 15:00 Unipomezia
    • 0-1
    • Poggibonsi
    • 0-1
    24.10 15:00 Alto Casertano
    • 0-3
    • Fiuggi
    • 0-1
    24.10 15:00 ASD Pineto Calcio
    • 2-0
    • Nereto
    • 2-0
    24.10 15:00 Chieti
    • 0-2
    • Castelfidardo
    • 0-1
    24.10 15:00 Matese
    • 2-1
    • Castelnuovo Vo
    • 0-0
    24.10 15:00 Montegiorgio
    • 2-1
    • Porto D'Ascoli
    • 1-0
    24.10 15:00 Recanatese
    • 2-1
    • Trastevere Cal
    • 0-0
    24.10 15:00 Sambenedettese
    • 1-0
    • Fano
    • 0-0
    24.10 15:00 S. N. Notaresco
    • 1-2
    • Vastese
    • 0-0
    24.10 15:00 US Tolentino
    • 0-1
    • Vastogirardi
    • 0-1
    24.10 14:30 Atletico Uri
    • 1-0
    • Gladiator
    • 0-0
    24.10 14:30 Calcio Giugliano
    • 2-0
    • Muravera
    • 1-0
    24.10 14:30 Cassino
    • 1-3
    • Arzachena
    • 1-1
    24.10 15:00 Cynthialbalonga
    • 2-1
    • Nuova Florida
    • 1-1
    24.10 15:00 Insieme Formia
    • 1-2
    • Vis Artena
    • 0-0
    24.10 15:00 Lanusei Calcio
    • ERT.
    • Carbonia
    • -
    24.10 15:00 Ostia Mare
    • 1-2
    • Torres
    • 0-2
    24.10 15:00 A.C.D. Nardo
    • 2-1
    • Lavello
    • 1-0
    24.10 15:00 Bisceglie
    • 1-0
    • Mariglianese
    • 0-0
    24.10 15:00 Casarano
    • 0-1
    • Bitonto
    • 0-0
    24.10 15:00 Casertana
    • 2-2
    • Audace Cerigno
    • 2-1
    24.10 15:00 Citta di Fasano
    • 0-1
    • Rotonda
    • 0-1
    24.10 15:00 Gravina
    • 0-2
    • Virtus Matino
    • 0-1
    24.10 15:00 Molfetta Calcio
    • 1-1
    • Sorrento
    • 0-0
    24.10 15:00 San Giorgio
    • 0-1
    • Nocerina
    • 0-1
    24.10 15:00 SS Nola 1925
    • 2-1
    • Brindisi
    • 1-1
    24.10 16:00 Altamura
    • 0-1
    • Francavilla
    • 0-0
    24.10 15:00 Biancavilla
    • 0-1
    • Paterno
    • 0-1
    24.10 15:00 Castrovillari
    • 0-0
    • Cavese
    • 0-0
    24.10 15:00 FC Messina
    • 1-2
    • Rende
    • 1-0
    24.10 15:00 Gelbison Cilento
    • 1-0
    • Portici 1906
    • 0-0
    24.10 15:00 Giarre
    • 1-0
    • S. Agata
    • 0-0
    24.10 15:00 Licata
    • 0-0
    • Real Aversa
    • 0-0
    24.10 15:00 Sancataldese
    • 1-0
    • Trapani
    • 0-0
    24.10 15:00 San Luca
    • 0-2
    • Lamezia Terme
    • 0-0
    24.10 15:00 Santa Maria Cilento
    • 3-1
    • Cittanovese
    • 0-0
    24.10 15:00 Troina
    • 0-2
    • AS Acireale
    • 0-1
    24.10 10:45 Napoli U19
    • 1-0
    • Atalanta U19
    • 1-0
    24.10 11:00 AS Roma U19
    • 2-2
    • Empoli U19
    • 1-1
    24.10 12:45 Juventus U19
    • 3-2
    • Bologna U19
    • 2-1
    24.10 07:00 Sapporo
    • 0-0
    • Avispa Fukuoka
    • 0-0
    24.10 08:00 Nagoya
    • 2-2
    • Kobe
    • 2-0
    24.10 10:00 Kawasaki
    • 1-0
    • Shimizu
    • 0-0
    24.10 12:00 C-Osaka
    • 2-1
    • Yokohama M.
    • 2-1
    24.10 07:00 Kyoto
    • 1-1
    • Renofa Yamaguc
    • 0-0
    24.10 07:00 Machida
    • 0-0
    • Tochigi
    • 0-0
    24.10 07:00 Mito
    • 1-1
    • Okayama
    • 0-0
    24.10 07:00 Verdy
    • 1-5
    • Chiba
    • 1-3
    24.10 08:00 Sagamihara
    • 1-1
    • Kanazawa
    • 1-0
    24.10 08:00 Yamaga
    • 1-2
    • Ryukyu
    • 0-0
    24.10 06:00 Fukushima Utd
    • 2-1
    • Tegevajaro Miy
    • 0-0
    24.10 06:00 Imabari
    • 4-2
    • Toyama
    • 1-1
    24.10 06:00 YSCC
    • 2-1
    • Vanraure
    • 2-1
    24.10 07:00 Gifu
    • 3-2
    • Nagano
    • 0-1
    24.10 07:00 Kumamoto
    • 0-0
    • Kamatamare
    • 0-0
    24.10 20:00 Atl. Ottawa
    • 1-1
    • York Utd
    • 1-0
    24.10 02:45 Victoria
    • 0-4
    • UBC
    • -
    24.10 03:30 UBC Okanagan
    • 1-2
    • UFV
    • 0-0
    24.10 19:00 Concordia
    • 2-1
    • McGill
    • -
    24.10 19:00 Laval
    • 2-0
    • Montreal
    • -
    24.10 19:00 UQAM
    • 2-3
    • UQTR
    • -
    24.10 19:15 Acadia
    • 0-4
    • Memorial
    • 0-2
    24.10 20:15 Saint Marys
    • 0-4
    • UPEI
    • -
    24.10 20:30 Toronto
    • 3-0
    • Algoma
    • 3-0
    24.10 21:15 UOIT
    • 3-0
    • Trent
    • 1-0
    24.10 21:30 Queens
    • 6-1
    • RMC
    • 5-0
    24.10 21:30 Ryerson
    • 4-0
    • Laurentian
    • 4-0
    24.10 22:15 Calgary
    • 0-1
    • MacEwan
    • 0-0
    24.10 22:15 Laurier
    • 0-0
    • Windsor
    • 0-0
    24.10 22:15 Saskatchewan
    • 0-0
    • Alberta
    • 0-0
    24.10 17:45 Al Muaidar
    • 1-4
    • Al Markhiya
    • 1-0
    24.10 11:00 Atyrau
    • 0-0
    • Kyzylzhar
    • 0-0
    24.10 11:00 K. Almaty
    • 1-0
    • FC Astana
    • 1-0
    24.10 11:00 Taraz
    • 1-2
    • Ordabasy
    • 0-2
    24.10 11:00 Tobol
    • 4-1
    • Shakhtar K.
    • 2-0
    24.10 11:00 Turan
    • 1-2
    • Aktobe
    • 1-1
    24.10 13:00 Kaspij Aktau
    • 2-2
    • FK Akzhayik
    • 2-0
    24.10 15:00 Kaisar
    • 0-1
    • Zhetysu
    • 0-1
    24.10 12:00 Kariobangi Sharks
    • 1-1
    • Wazito
    • 0-1
    24.10 12:00 Nairobi City
    • 2-0
    • Bidco United
    • 0-0
    24.10 12:00 Police FC
    • ERT.
    • Tusker
    • -
    24.10 12:00 Ulinzi Stars
    • ERT.
    • Gor Mahia
    • -
    24.10 13:00 Kakamega Homeboyz
    • 2-0
    • Posta Rangers
    • 1-0
    24.10 13:00 Nzoia Sugar
    • 1-2
    • Mathare Utd.
    • 1-1
    24.10 14:00 Bandari
    • 2-1
    • Leopards
    • 2-1
    24.10 14:00 Sofapaka
    • 1-2
    • KCB
    • 0-0
    24.10 01:05 Ind. Medellin
    • 2-2
    • Tolima
    • 1-1
    24.10 03:10 Millonarios
    • 4-1
    • Junior
    • 1-1
    24.10 23:00 Aguilas
    • 1-2
    • Dep. Cali
    • 1-1
    24.10 21:00 Leones
    • 1-0
    • Bogota
    • 0-0
    24.10 22:00 Llaneros
    • 4-2
    • Barranquilla
    • 1-1
    24.10 22:00 Real Santander
    • 1-1
    • Fortaleza
    • 1-0
    24.10 22:30 U. Magdalena
    • 3-1
    • Valledupar
    • 2-1
    24.10 15:30 Blessing
    • 0-1
    • Simba
    • -
    24.10 15:30 Tshinkunku
    • ERT.
    • Blessing
    • -
    24.10 15:30 US Panda
    • ERT.
    • Lubumbashi Spo
    • -
    24.10 16:30 St Eloi Lupopo
    • 2-0
    • Groupe Bazano
    • 1-0
    24.10 13:00 Drenica
    • 2-0
    • Dukagjini
    • 1-0
    24.10 13:30 FC Ballkani
    • 2-0
    • Prishtina
    • 0-0
    24.10 03:00 Alajuelense
    • 4-1
    • Guanacasteca
    • 2-1
    24.10 22:00 Santos DG
    • 2-3
    • ADR Jicaral
    • 1-2
    24.10 19:00 Puntarenas FC
    • 2-1
    • Marineros
    • 0-1
    24.10 22:00 Cariari Pococi
    • 3-0
    • Limon
    • -
    24.10 14:00 Borec
    • 1-2
    • Akademija Pand
    • 0-1
    24.10 14:00 FK Skopje
    • 2-1
    • Tikves
    • 1-0
    24.10 14:00 Makedonija GP
    • 1-1
    • Struga
    • 0-0
    24.10 14:00 Pelister
    • 0-3
    • Bregalnica
    • 0-1
    24.10 14:00 Shkendija
    • 2-0
    • Rabotnicki
    • 1-0
    24.10 13:00 RFS
    • 1-0
    • FK Liepaja
    • 1-0
    24.10 16:00 Dainava Alytus
    • 3-2
    • Dziugas Telsia
    • 1-1
    24.10 16:00 Atmosfera
    • 3-0
    • Riteriai 2
    • 0-0
    24.10 16:00 Babrungas
    • 1-3
    • BFA Vilnius
    • 0-2
    24.10 16:00 FK Minija
    • 4-2
    • Banga 2
    • 2-1
    24.10 16:00 FK Panevezys 2
    • 1-0
    • Suduva 2
    • 1-0
    24.10 16:00 Jonava
    • 0-1
    • Siauliai FA
    • 0-0
    24.10 16:00 Kauno Zalgiris 2
    • 1-4
    • Silas
    • 1-1
    24.10 16:00 Zalgiris 2
    • 1-3
    • Neptunas
    • 0-0
    24.10 16:00 Dudelange
    • 4-1
    • Victoria Rospo
    • 2-0
    24.10 16:00 Jeunesse Esch
    • 0-0
    • Differdange
    • 0-0
    24.10 16:00 Rodange
    • 2-3
    • Hesperange
    • 0-2
    24.10 13:30 Debrecen
    • 0-3
    • Puskas Academy
    • 0-2
    24.10 15:45 Honved
    • 2-3
    • Mezokovesd
    • 0-1
    24.10 18:00 Ferencvaros
    • 0-0
    • MTK Budapest
    • 0-0
    24.10 13:00 Budafoki
    • 0-0
    • Budaorsi
    • 0-0
    24.10 13:00 Dorogi
    • 0-2
    • Csakvari
    • 0-2
    24.10 13:00 Győr
    • 0-1
    • Pecsi
    • 0-1
    24.10 13:00 III. Keruleti TVE
    • 2-0
    • Siofok
    • 2-0
    24.10 13:00 Nyiregyhaza
    • 2-0
    • Szolnoki
    • 1-0
    24.10 13:00 Soroksar
    • 0-1
    • Szentlorinc
    • 0-1
    24.10 13:00 Tiszakecske
    • 1-2
    • DVTK
    • 0-1
    24.10 17:00 Bekescsaba
    • 1-1
    • Kecskemeti
    • 1-0
    24.10 17:00 Haladas
    • 2-1
    • Ajka
    • 1-0
    24.10 17:00 Szeged
    • 0-0
    • Vasas
    • 0-0
    24.10 13:00 Debreceni EAC
    • 1-0
    • Tiszafuredi
    • 0-0
    24.10 13:00 DVTK II
    • 2-1
    • SBTC
    • 2-0
    24.10 13:00 Eger SE
    • 1-6
    • Hajduszoboszlo
    • 0-2
    24.10 13:00 Elore
    • 4-1
    • Bekescsaba II
    • 2-0
    24.10 13:00 Hidasnemeti VSC
    • 0-1
    • Tallya
    • 0-0
    24.10 13:00 Jaszberenyi
    • 1-0
    • Debrecen II
    • 1-0
    24.10 13:00 Kisvarda II
    • 2-1
    • Kazincbarcika
    • 0-1
    24.10 13:00 Putnok VSE
    • 4-1
    • Ujpest II
    • 3-0
    24.10 13:00 Tiszaujvaros
    • 3-1
    • Fuzesgyarmati
    • 1-1
    24.10 13:00 Torokszentmiklos
    • 0-1
    • Senyo Carnifex
    • 0-0
    24.10 11:00 Ferencvaros II
    • 2-0
    • Gerjeni
    • 1-0
    24.10 11:00 Honved II
    • 0-3
    • Balassagyarmat
    • 0-1
    24.10 13:00 Cegledi
    • 1-2
    • Paks II
    • 0-1
    24.10 13:00 Dunaujvaros PASE
    • 2-2
    • Vac
    • 0-0
    24.10 13:00 ESMTK Budapest
    • 1-2
    • Monori
    • 0-2
    24.10 13:00 FC Dabas
    • 2-2
    • Makoi
    • 0-0
    24.10 13:00 Hodmezovasarhely FC
    • 1-0
    • MTK II
    • 1-0
    24.10 13:00 Mohacsi
    • 2-2
    • Dabas-Gyon
    • 1-1
    24.10 13:00 Szekszardi
    • 4-1
    • Rakosmenti KSK
    • 4-0
    24.10 15:00 Kozarmisleny
    • 5-0
    • Ivancsa
    • 5-0
    24.10 11:00 Győr II
    • 1-3
    • Mosonmagyarova
    • 0-2
    24.10 13:00 Andrashida
    • 0-4
    • Veszprem
    • 0-1
    24.10 13:00 Balatonfuredi
    • 2-4
    • Bicskei
    • 0-3
    24.10 13:00 BVSC-Zuglo
    • 1-1
    • MOL Fehervar I
    • 1-0
    24.10 13:00 Kelen
    • 0-0
    • Gyirmot II
    • 0-0
    24.10 13:00 Nagykanizsa
    • 3-2
    • Komaromi VSE
    • 1-0
    24.10 13:00 Tatabanya
    • 1-1
    • Puskas Academy
    • 1-1
    24.10 16:00 Papai Perutz
    • 1-0
    • Zalaegerszegi
    • 1-0
    24.10 16:00 SC Sopron
    • 1-0
    • Gardony Varosi
    • 1-0
    24.10 15:00 Santa Lucia
    • 0-0
    • Sliema
    • 0-0
    24.10 17:00 Hibernians
    • 1-1
    • Valletta
    • 1-0
    24.10 19:00 Sirens
    • 3-2
    • Birkirkara
    • 0-2
    24.10 11:00 Melita FC
    • 2-1
    • Lija Athletic
    • 1-0
    24.10 15:00 Pembroke
    • ERT.
    • Marsaxlokk
    • -
    24.10 15:00 St. Andrews
    • 2-2
    • Swieqi
    • 0-1
    24.10 00:00 Puebla
    • 0-1
    • Leon
    • 0-0
    24.10 00:06 Monterrey
    • 0-1
    • Necaxa
    • 0-0
    24.10 02:00 Club America
    • 1-0
    • Tigres
    • 0-0
    24.10 04:00 Guadalajara
    • 1-1
    • Cruz Azul
    • 0-1
    24.10 19:00 U.N.A.M.
    • 3-1
    • Tijuana
    • 1-0
    24.10 00:00 Mineros de Fresnillo
    • 0-3
    • Leones Negros
    • -
    24.10 23:00 Huracanes Izcalli
    • 1-1
    • Uruapan
    • 0-0
    24.10 16:00 Atl. San Luis U20
    • 0-2
    • Atlas U20
    • -
    24.10 16:00 U.N.A.M. U20
    • 4-0
    • Tijuana U20
    • -
    24.10 18:00 Santos Laguna U20
    • 3-0
    • Toluca U20
    • -
    24.10 19:00 Pachuca U20
    • 6-0
    • Juarez U20
    • -
    24.10 14:30 El Badari
    • 2-0
    • Tamya
    • 1-0
    24.10 15:00 Ferroviario Beira
    • 2-1
    • Ferroviario Na
    • 1-0
    24.10 15:00 Ferroviario Lichinga
    • 1-0
    • Black Bulls
    • -
    24.10 15:00 Ferroviario Nampula
    • 0-0
    • UD Songo
    • 0-0
    24.10 03:00 Jalapa
    • 2-1
    • Esteli
    • 1-1
    24.10 00:00 Jalapa U20
    • 0-4
    • Esteli U20
    • 0-2
    24.10 17:00 Kristiansund
    • 1-3
    • Sarpsborg 08
    • 0-1
    24.10 17:00 Rosenborg
    • 4-1
    • Sandefjord
    • 3-0
    24.10 17:00 Strömsgodset
    • 1-1
    • Bodo/Glimt
    • 0-1
    24.10 17:00 Tromsø
    • 1-0
    • Mjondalen
    • 1-0
    24.10 17:00 Vålerenga
    • 2-1
    • Haugesund
    • 0-1
    24.10 19:00 Odd
    • 3-3
    • Brann
    • 2-2
    24.10 15:00 Aalesund
    • 2-2
    • Sandnes
    • 1-1
    24.10 15:00 Åsane
    • 3-0
    • KFUM Oslo
    • 0-0
    24.10 15:00 Bryne
    • 3-1
    • Raufoss
    • 1-1
    24.10 15:00 Grorud
    • 1-2
    • Fredrikstad
    • 1-1
    24.10 15:00 Ham-Kam
    • 3-0
    • Ranheim
    • 2-0
    24.10 15:00 Stjordals Blink
    • 0-0
    • Ull/Kisa
    • 0-0
    24.10 15:00 Strømmen
    • 0-2
    • Sogndal
    • 0-1
    24.10 14:00 Alta
    • 3-1
    • Asker
    • 1-0
    24.10 15:30 Brattvag
    • 1-1
    • Eidsvold
    • 1-0
    24.10 13:00 V. Haugesund
    • 2-0
    • Nardo
    • 1-0
    24.10 14:00 Skeid
    • 2-2
    • Notodden
    • 0-1
    24.10 15:00 Levanger
    • 2-1
    • Sotra
    • 1-0
    24.10 15:00 Sandefjord U19
    • 0-1
    • Kristiansund U
    • 0-0
    24.10 17:00 Lilleström U19
    • 0-1
    • Ull/Kisa U19
    • 0-0
    24.10 13:00 Sogdiana
    • 1-0
    • Pakhtakor
    • 0-0
    24.10 12:00 SSGC
    • ERT.
    • Karachi United
    • -
    24.10 15:15 WAPDA
    • ERT.
    • Lyallpur
    • -
    24.10 01:00 Plaza Amador
    • 1-2
    • Tauro
    • 1-0
    24.10 01:00 Veraguas
    • 1-0
    • Deportivo Univ
    • 0-0
    24.10 03:00 Herrera
    • 2-1
    • Independiente
    • 2-1
    24.10 01:15 Sp. Luqueno
    • 0-0
    • 12 de Octubre
    • 0-0
    24.10 23:00 Olimpia Asuncion
    • 1-3
    • Guarani
    • 1-1
    24.10 18:00 Dep. Municipal
    • 1-3
    • Melgar
    • 1-2
    24.10 20:15 Cesar Vallejo
    • 3-1
    • Alianza Huanuc
    • 2-1
    24.10 22:30 A. Lima
    • 1-3
    • Sporting Crist
    • 0-2
    24.10 15:00 Zaglebie
    • 1-1
    • Cracovia
    • 0-0
    24.10 17:30 Warta
    • 0-0
    • Stal Mielec
    • 0-0
    24.10 20:00 Piast
    • 4-1
    • Legia
    • 2-1
    24.10 12:40 Sosnowiec
    • 2-2
    • Podbeskidzie
    • 1-1
    24.10 15:00 Odra Opole
    • 2-2
    • GKS Jastrzebie
    • 2-0
    24.10 18:00 Widzew Lodz
    • 2-2
    • LKS Lodz
    • 1-2
    24.10 14:00 Stezyca
    • 5-2
    • Hutnik Krakow
    • 4-1
    24.10 15:00 Gornik Z. 2
    • 1-1
    • Zaglebie 2
    • 0-1
    24.10 13:00 Sokol Sieniawa
    • 1-0
    • Podhale Nowy T
    • 1-0
    24.10 15:00 Tomasovia T. L.
    • 0-0
    • Biala Podlaska
    • 0-0
    24.10 12:00 Pogon Szczecin U18
    • 6-0
    • Gwarek Zabrze
    • 1-0
    24.10 16:30 Ferreira
    • 0-0
    • Arouca
    • 0-0
    24.10 19:00 Vizela
    • 0-1
    • Benfica
    • 0-0
    24.10 21:30 Portimonense
    • 0-2
    • Estoril
    • 0-0
    24.10 12:00 Feirense
    • 1-2
    • Estrela
    • 0-1
    24.10 15:00 Nacional
    • 1-1
    • Mafra
    • 0-0
    24.10 20:30 Trofense
    • 3-0
    • Covilha
    • 2-0
    24.10 12:00 Caldas
    • 2-0
    • Torreense
    • 1-0
    24.10 16:00 CDC Montalegre
    • 1-3
    • Sanjoanense
    • 0-2
    24.10 16:00 Oliveira Hospital
    • 1-1
    • Amora
    • 0-1
    24.10 18:00 Leiria
    • 2-0
    • Oriental Drago
    • 2-0
    24.10 12:00 Camara de Lobos
    • 1-2
    • SC Vianense
    • 1-0
    24.10 13:00 Sporting Ideal
    • 2-2
    • O Elvas CAD
    • -
    24.10 16:00 Castro Daire
    • 2-0
    • Alvarenga
    • 0-0
    24.10 16:00 Coruchense
    • 1-1
    • Sintrense
    • 0-0
    24.10 16:00 Ferreira de Aves
    • 2-1
    • Uniao de Coimb
    • 0-0
    24.10 16:00 Gondomar
    • 1-2
    • Leca
    • 0-1
    24.10 16:00 Juv. Evora
    • 5-3
    • Esperanca de L
    • -
    24.10 16:00 Limianos
    • 2-2
    • Maritimo B
    • 1-1
    24.10 16:00 Macedo Cavaleiros
    • 1-2
    • Berco
    • -
    24.10 16:00 Marinhense
    • 1-0
    • Vitoria Sernac
    • -
    24.10 16:00 Merelinense
    • 1-2
    • Maria de Fonte
    • 1-2
    24.10 16:00 Moncarapachense
    • 4-1
    • Uniao Montemor
    • 3-0
    24.10 16:00 Oleiros
    • 1-2
    • Condeixa
    • -
    24.10 16:00 OS Belenenses
    • 2-0
    • Loures
    • 0-0
    24.10 16:00 Pinhalnovense
    • 1-1
    • Imortal
    • 1-0
    24.10 16:00 Sacavenense
    • 0-1
    • Operario
    • -
    24.10 16:00 Salgueiros
    • 2-1
    • Sp. Espinho
    • 1-1
    24.10 16:00 Santa Marta Penaguiao
    • 0-1
    • SC Vila Real
    • 0-1
    24.10 16:00 Sao Martinho
    • 2-0
    • Mirandela
    • 0-0
    24.10 16:00 SB Castelo Branco
    • 1-1
    • Peniche
    • 0-0
    24.10 16:00 Serpa
    • 1-0
    • FC Barreirense
    • -
    24.10 16:00 Sertanense
    • 4-0
    • Idanhense
    • -
    24.10 16:00 Tirsense
    • 0-1
    • Amarante
    • 0-1
    24.10 16:00 Valadares Gaia
    • 0-0
    • Gouveia
    • 0-0
    24.10 16:00 Vila Mea
    • 0-1
    • Paredes
    • -
    24.10 16:00 Vilaverdense
    • 3-0
    • Camacha
    • -
    24.10 17:00 CD Rabo Peixe
    • 2-3
    • Pero Pinheiro
    • -
    24.10 17:00 Fontinhas
    • 1-0
    • SC Praiense
    • -
    24.10 17:00 U. Madeira
    • 3-0
    • Forjaes
    • -
    24.10 14:00 Sporting U23
    • 1-3
    • Benfica U23
    • 0-1
    24.10 13:30 Marsouins
    • 1-0
    • Bretagne
    • -
    24.10 11:30 U. Cluj
    • 3-1
    • Unirea Dej
    • 2-0
    24.10 13:00 Ufa
    • 1-1
    • Kazan
    • 1-0
    24.10 15:30 Akhmat Grozny
    • 1-0
    • Ural
    • 0-0
    24.10 18:00 Zenit
    • 7-1
    • Sp. Moscow
    • 4-0
    24.10 13:00 Anzhi
    • 0-1
    • Kholding
    • 0-1
    24.10 14:00 Nalchik
    • 0-1
    • Dynamo Makhach
    • 0-0
    24.10 15:00 Cosmos
    • 0-2
    • Murata
    • 0-0
    24.10 15:00 Folgore
    • 0-0
    • Faetano