0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Oranı Düşen Maçlar
    • EV SAHİBİ
    • 1
    • 0
    • 2
    • DEPLASMAN
    Maynooth
    • 11.62
    • 04.16
    • 24.54
    • Bluebell United
    Edinburg
    • 12.43
    • 03.56
    • 22.73
    • Annan Athletic
    Fulham
    • 11.85
    • 03.79
    • 24.38
    • Bournemouth
    Dundela
    • 12.53
    • 03.60
    • 22.41
    • Ballyclare Comrades
    Colwyn B
    • 11.40
    • 04.76
    • 26.50
    • Gresford Athletic
    Bala Tow
    • 13.84
    • 03.82
    • 21.80
    • The New Saints
    Aberystw
    • 15.40
    • 04.22
    • 21.53
    • Gap Connah's Quay Nomads
    Deportiv
    • 11.26
    • 05.70
    • 28.80
    • Las Campanas
    Larkview
    • 14.28
    • 05.00
    • 21.51
    • Skerries Town
    CAP Ciud
    • 11.71
    • 03.60
    • 24.60
    • Huercal-Overa
    Paris
    • 12.32
    • 03.24
    • 23.26
    • Bastia
    Granada
    • 12.33
    • 03.20
    • 23.62
    • Deportivo Alaves
    Huesca
    • 12.81
    • 03.10
    • 22.65
    • Real Valladolid
    Rodez Av
    • 12.18
    • 03.19
    • 23.62
    • Nimes Olympique
    En Avant
    • 12.36
    • 03.22
    • 23.18
    • Dijon FCO
    Sochaux-
    • 11.78
    • 03.32
    • 25.40
    • Pau
    Grenoble
    • 12.69
    • 02.86
    • 23.02
    • Le Havre
    Quevilly
    • 12.71
    • 03.17
    • 22.71
    • Nancy
    Amiens S
    • 12.03
    • 03.24
    • 24.06
    • USL Dunkerque
    AC Ajacc
    • 11.77
    • 03.20
    • 25.00
    • Valenciennes
    Villa Sa
    • 12.02
    • 03.34
    • 23.50
    • Union Viera
    Benfica
    • 12.11
    • 03.46
    • 23.52
    • Sporting Clube de Portugal
    Clube At
    • 11.78
    • 03.34
    • 25.30
    • Cuiaba
    Macapa (
    • 15.10
    • 04.34
    • 21.50
    • Oratorio (Women)
    Racing C
    • 12.23
    • 03.13
    • 23.20
    • Central Espanol
    Central
    • 12.73
    • 03.24
    • 22.65
    • Union de Santa Fe
    Club Atl
    • 11.95
    • 03.66
    • 23.76
    • Atletico Tucuman
    Club Lib
    • 11.32
    • 05.20
    • 28.30
    • River Plate Asuncion
    Sport Cl
    • 14.42
    • 03.80
    • 21.78
    • Flamengo
    Alianza
    • 14.92
    • 04.22
    • 21.56
    • Club Deportivo Plaza Amador II
    Sportivo
    • 12.58
    • 02.91
    • 22.80
    • Club Atletico Ituzaingo
    Santos L
    • 12.76
    • 03.56
    • 22.28
    • Atlas (Women)
    Fortalez
    • 11.87
    • 03.50
    • 24.44
    • Esporte Clube Juventude
    Velez Sa
    • 11.71
    • 03.66
    • 25.30
    • Club Atletico Patronato
    Tokuyama
    • 13.56
    • 04.00
    • 21.82
    • Fukuoka J. Anclas (Women)
    Club Ame
    • 12.37
    • 03.56
    • 22.61
    • C.D. Guadalajara (Women)
    Tijuana
    • 14.42
    • 04.28
    • 21.61
    • Monterrey (Women)
    Tokushim
    • 12.10
    • 03.34
    • 23.68
    • Sanfrecce Hiroshima
    Tokyo
    • 12.08
    • 03.52
    • 23.54
    • Avispa Fukuoka
    Kashiwa
    • 11.87
    • 03.62
    • 24.20
    • Oita Trinita
    Gamba Os
    • 13.54
    • 03.48
    • 22.09
    • Shonan Bellmare
    Nagoya G
    • 12.23
    • 03.36
    • 23.32
    • Urawa Red Diamonds
    Vegalta
    • 16.80
    • 04.60
    • 21.46
    • Kashima Antlers
    Shimizu
    • 12.38
    • 03.42
    • 22.98
    • Cerezo Osaka
    Yokohama
    • 12.75
    • 03.88
    • 22.35
    • Kawasaki Frontale
    Yokohama
    • 13.77
    • 04.16
    • 21.85
    • Consadole Sapporo
    Sagan To
    • 12.92
    • 03.44
    • 22.42
    • Vissel Kobe
    Hebei Zh
    • 12.21
    • 03.15
    • 23.22
    • Harbin Yiteng
    Pohang S
    • 12.30
    • 03.38
    • 23.17
    • Seoul
    Gangwon
    • 12.26
    • 03.24
    • 23.38
    • Seongnam Ilhwa Chunma
    Gwangju
    • 12.31
    • 03.32
    • 23.19
    • Incheon United
    Brisbane
    • 12.34
    • 03.50
    • 22.99
    • Adelaide United
    Jakarta
    • 11.46
    • 04.50
    • 25.15
    • Jakarta city
    Sydney
    • 11.67
    • 04.24
    • 24.70
    • Newcastle Jets
    Melbourn
    • 11.41
    • 05.05
    • 27.20
    • Western United
    Dunarea
    • 11.50
    • 04.78
    • 24.86
    • ACS Dacia Unirea Braila
    Brasov S
    • 11.78
    • 03.50
    • 24.26
    • Unirea Constanta
    CSC 1599
    • 12.43
    • 03.32
    • 22.67
    • Politehnica Iasi
    Volos U1
    • 12.03
    • 03.50
    • 23.30
    • Panetolikos U19
    Bandırma
    • 12.73
    • 03.58
    • 22.30
    • Genclerbirligi S.K. Ankara U19
    Unirea S
    • 12.49
    • 03.18
    • 22.70
    • Viitorul Pandurii Targu Jiu
    Kasımpas
    • 12.95
    • 03.86
    • 22.07
    • Besiktas U19
    Torpedo
    • 12.02
    • 03.30
    • 23.64
    • Samgurali Tskhaltubo
    Telavi
    • 12.03
    • 03.26
    • 23.62
    • Shukura Kobuleti
    Bidco Un
    • 12.56
    • 03.06
    • 22.70
    • AFC Leopards
    Hajduk S
    • 11.29
    • 05.55
    • 27.90
    • Dugopolje U19
    1 Cologn
    • 11.55
    • 04.40
    • 24.76
    • Borussia Monchengladbach U19
    Kickers
    • 13.20
    • 03.82
    • 21.97
    • Ingolstadt 04 U19
    Nairobi
    • 12.75
    • 03.06
    • 22.52
    • Kariobangi Sharks
    Bayern M
    • 12.21
    • 03.78
    • 22.75
    • 1. FSV Mainz 05 U19
    Unirea D
    • 13.17
    • 03.20
    • 22.21
    • CS Metaloglobus Bucuresti
    Cosenza
    • 14.26
    • 04.22
    • 21.64
    • Lazio U19
    Virtus E
    • 11.76
    • 03.98
    • 23.82
    • Pordenone Calcio U19
    Milan U1
    • 12.24
    • 03.48
    • 22.89
    • SPAL U19
    Astra Gi
    • 12.98
    • 03.13
    • 22.35
    • ASU Poli Timisoara
    Noravank
    • 14.18
    • 03.40
    • 21.85
    • Alashkert
    Trival V
    • 12.13
    • 03.50
    • 23.08
    • Las Rozas U19
    Cankaya
    • 13.76
    • 03.34
    • 21.94
    • Erok Spor AS
    Fethiyes
    • 11.65
    • 03.72
    • 24.88
    • Karsıyaka
    Alanyasp
    • 12.38
    • 03.42
    • 23.20
    • Sivasspor
    CSA Stea
    • 12.20
    • 03.24
    • 23.15
    • Gloria Buzau
    Bandırma
    • 11.85
    • 03.60
    • 23.88
    • Genclerbirligi
    Villarre
    • 13.28
    • 03.13
    • 22.19
    • Valencia II
    Botev Vr
    • 14.24
    • 03.44
    • 21.82
    • Beroe Stara Zagora
    BB Erzur
    • 11.86
    • 03.64
    • 23.78
    • İstanbulspor
    Krylia S
    • 13.07
    • 03.38
    • 22.54
    • CSKA Moscow
    Real Bet
    • 12.34
    • 03.50
    • 22.67
    • Sevilla (Women)
    ACS Viit
    • 11.46
    • 04.40
    • 25.60
    • Gilortul Targu Carbunesti
    Vilafran
    • 13.44
    • 03.44
    • 22.05
    • C.D. Feirense
    Benfica
    • 12.81
    • 03.38
    • 22.33
    • Estoril U23
    Marítimo
    • 11.78
    • 03.74
    • 23.96
    • Farense U23
    Real Spo
    • 12.87
    • 03.14
    • 22.42
    • UD Leiria
    Pakhtako
    • 11.60
    • 03.78
    • 24.68
    • Nasaf Qarshi
    Nacional
    • 13.78
    • 03.74
    • 21.82
    • Estoril U19
    Archena
    • 14.04
    • 03.80
    • 21.75
    • Elche U19
    Atletico
    • 11.75
    • 03.40
    • 24.70
    • Las Rosas
    Legion T
    • 11.43
    • 04.60
    • 26.25
    • Narva Trans
    Perth Gl
    • 12.87
    • 03.74
    • 22.15
    • Brisbane Roar (Women)
    Persebay
    • 11.80
    • 03.66
    • 24.06
    • PS Barito Putera
    Havadar
    • 12.37
    • 02.66
    • 23.60
    • Naft Masjed Soleyman
    Gol Goha
    • 14.62
    • 02.75
    • 22.02
    • Sepahan Isfahan
    Lazio (W
    • 12.86
    • 03.74
    • 22.16
    • AGSM Verona (Women)
    Podbeski
    • 11.64
    • 04.04
    • 25.05
    • Katowice
    Al Ittif
    • 12.60
    • 03.54
    • 22.37
    • Al Ahli Jeddah U19
    Freiburg
    • 11.66
    • 04.18
    • 24.18
    • Astoria Walldorf U19
    Keshla
    • 12.03
    • 03.42
    • 23.44
    • Sabail
    HNK Gori
    • 13.48
    • 03.46
    • 22.04
    • Osijek
    Siam Nav
    • 14.40
    • 03.72
    • 21.71
    • Muangkan United
    HB Koge
    • 15.20
    • 04.20
    • 21.60
    • Lyngby
    Gyirmot
    • 12.79
    • 03.44
    • 22.40
    • Mezokovesd-Zsory SE
    NK Posuš
    • 12.08
    • 03.20
    • 23.46
    • Rudar Prijedor
    Bremer T
    • 12.08
    • 04.46
    • 22.60
    • Blumenthaler
    CA Aldos
    • 13.92
    • 03.44
    • 21.87
    • Argentinos Juniors II
    Nzoia Su
    • 14.88
    • 03.62
    • 21.67
    • Kakamega Homeboyz
    Wazito
    • 12.60
    • 02.97
    • 22.73
    • Ulinzi Stars
    Al-Kiswa
    • 11.58
    • 03.68
    • 25.70
    • Al Nabek
    Eintrach
    • 12.81
    • 03.70
    • 22.20
    • TSG 1899 Hoffenheim U19
    Jagiello
    • 11.50
    • 04.30
    • 25.50
    • Mamry Gizycko
    Optik
    • 14.70
    • 04.14
    • 21.66
    • VSG Altglienicke
    Rabotnic
    • 11.93
    • 03.28
    • 23.88
    • Renova
    BSG Chem
    • 11.54
    • 04.22
    • 25.95
    • Eilenburg
    Pogon Gr
    • 12.84
    • 03.38
    • 22.25
    • Radunia Stezyca
    Jammerbu
    • 12.62
    • 03.50
    • 22.56
    • Fremad Amager
    Krka
    • 12.20
    • 03.54
    • 22.91
    • NK Dekani
    NK Varaz
    • 11.84
    • 03.50
    • 23.98
    • Dubrava
    Opatija
    • 13.06
    • 03.30
    • 22.12
    • Orijent
    Chrudim
    • 12.84
    • 03.60
    • 22.25
    • Sellier&Bellot Vlasim
    Lisen
    • 11.41
    • 04.72
    • 26.45
    • Vyskov
    Ermis Ar
    • 11.51
    • 03.80
    • 26.05
    • Omonia Aradippou
    Anagenni
    • 12.57
    • 03.05
    • 22.59
    • Akritas Chlorakas
    ASIL Lys
    • 13.74
    • 03.20
    • 21.96
    • Alki Oroklinis
    Enosis N
    • 11.43
    • 03.80
    • 27.80
    • Omonia 29th May
    Ayia Nap
    • 12.02
    • 03.20
    • 23.54
    • Othellos Athienou
    Karmioti
    • 11.51
    • 03.90
    • 25.80
    • Olympiada Lympion
    Nea Sala
    • 11.55
    • 03.74
    • 25.55
    • PO Xylotymbou 2006
    Sanat Na
    • 12.53
    • 02.83
    • 23.06
    • Paykan
    SFC Opav
    • 12.80
    • 03.50
    • 22.31
    • Zbrojovka
    Prostejo
    • 12.40
    • 03.52
    • 22.63
    • AC Sparta Prague II
    West Ham
    • 14.92
    • 03.72
    • 21.84
    • Chelsea
    Esteghla
    • 13.12
    • 02.58
    • 22.67
    • Persepolis
    Coventry
    • 13.07
    • 03.32
    • 22.44
    • West Bromwich Albion
    Sandhaus
    • 13.58
    • 03.68
    • 22.02
    • Paderborn 07
    Nurnberg
    • 12.29
    • 03.60
    • 23.02
    • Holstein
    Jarun
    • 12.09
    • 03.22
    • 23.42
    • Sesvete
    Hansa Ro
    • 11.41
    • 04.54
    • 27.60
    • Ingolstadt 04
    Telecom
    • 12.31
    • 02.83
    • 23.38
    • Suez Montakhab
    Solin
    • 14.38
    • 03.62
    • 21.73
    • Inter Zapresic
    Rudes
    • 11.87
    • 03.38
    • 24.00
    • Dugopolje
    Hatta Cl
    • 12.22
    • 03.54
    • 22.88
    • Al Arabi Umm Al Quwain
    Al Batae
    • 11.79
    • 03.62
    • 24.22
    • Dibba Al-Hisn
    Diagoras
    • 13.05
    • 03.32
    • 22.22
    • AEK Athens II
    KS Kastr
    • 13.40
    • 03.18
    • 22.12
    • Kukesi
    Egaleo
    • 11.80
    • 03.20
    • 24.70
    • Irodotos
    Trabzons
    • 11.82
    • 04.04
    • 24.28
    • Adana Demirspor
    Chindia
    • 16.55
    • 03.44
    • 21.64
    • CFR Cluj
    Viktoria
    • 12.38
    • 03.42
    • 22.90
    • SV Turkgucu Ataspor
    Sevilla
    • 12.08
    • 03.48
    • 24.04
    • Villarreal
    Mosta
    • 11.94
    • 03.54
    • 23.54
    • Gudja United
    Bayreuth
    • 11.55
    • 04.00
    • 25.10
    • Augsburg II
    Hallesch
    • 12.06
    • 03.48
    • 23.50
    • Wurzburger Kickers
    Alemanni
    • 11.63
    • 04.00
    • 25.25
    • VfB Homberg
    Pirmasen
    • 12.03
    • 03.64
    • 23.48
    • TSG Balingen
    Levski S
    • 11.97
    • 03.50
    • 23.78
    • Botev Plovdiv
    Crotone
    • 12.37
    • 03.24
    • 23.16
    • SPAL
    Cosenza
    • 13.94
    • 03.30
    • 22.04
    • Cremonese
    Frosinon
    • 11.85
    • 03.68
    • 24.28
    • Ternana Calcio
    Benevent
    • 11.62
    • 03.90
    • 25.80
    • Pordenone Calcio
    1. Kaise
    • 11.94
    • 03.66
    • 23.74
    • Viktoria Koln
    Holstein
    • 11.50
    • 04.58
    • 25.80
    • St. Pauli II
    KSV Hess
    • 11.94
    • 03.80
    • 23.62
    • Sonnenhof
    1. Köln
    • 13.54
    • 03.92
    • 21.93
    • Preussen Munster
    Ironi Sp
    • 12.45
    • 03.15
    • 22.94
    • Bnei Sakhnin
    Wegberg-
    • 18.80
    • 05.05
    • 21.34
    • Wuppertaler
    Eintrach
    • 12.07
    • 03.56
    • 23.42
    • Meppen
    SV Rodin
    • 11.57
    • 04.10
    • 25.70
    • SV Straelen
    Braga II
    • 12.43
    • 03.24
    • 22.72
    • Lusitania Lourosa
    Rot-Weis
    • 11.88
    • 03.76
    • 23.88
    • FSV Frankfurt
    Uerdinge
    • 15.15
    • 04.20
    • 21.61
    • Lippstadt 08
    Wiedenbr
    • 11.83
    • 03.88
    • 24.00
    • Schalke 04 II
    Associat
    • 11.54
    • 03.80
    • 25.60
    • Musanze
    Mukura V
    • 11.51
    • 03.80
    • 26.00
    • Etoile de L'Est
    Musongat
    • 11.87
    • 03.10
    • 24.46
    • Bujumbura City
    SSV Ulm
    • 11.51
    • 04.50
    • 25.85
    • 08 Homburg
    Konkola
    • 12.52
    • 02.75
    • 23.05
    • Green Eagles
    1. Heide
    • 12.34
    • 04.10
    • 22.34
    • SpVgg Unterhaching U19
    Chambish
    • 13.66
    • 02.65
    • 22.27
    • Nkwazi
    Adriese
    • 11.80
    • 03.74
    • 23.98
    • Marignanese Cattolica 1923
    A.S.D. U
    • 11.66
    • 03.84
    • 24.76
    • Levico Terme
    Legnano
    • 12.02
    • 03.46
    • 23.36
    • Franciacorta
    ASD Alci
    • 14.48
    • 03.44
    • 21.79
    • Rimini 1912
    SCD Prog
    • 13.56
    • 03.24
    • 22.05
    • AC Prato
    KSV Baun
    • 12.05
    • 04.00
    • 22.83
    • Hunfelder SV
    Gavorran
    • 12.00
    • 03.30
    • 23.70
    • ACV Scandicci ASD
    Fossano
    • 12.76
    • 03.24
    • 22.40
    • Lavagnese
    Sassuolo
    • 15.75
    • 04.40
    • 21.47
    • Juventus (Women)
    Vis Nova
    • 13.74
    • 03.50
    • 21.91
    • Desenzano Calvina
    Clodiens
    • 12.17
    • 03.24
    • 23.26
    • AC Mestre
    Aurora P
    • 12.97
    • 03.14
    • 22.38
    • FeralpiSalò
    Magra
    • 12.77
    • 03.08
    • 22.49
    • ES Setif
    Legnago
    • 12.22
    • 03.22
    • 23.17
    • S.S.D. Pro Sesto
    Trento
    • 12.35
    • 03.10
    • 23.06
    • U.S.D. 1913 Seregno Calcio
    Pergolet
    • 12.34
    • 03.03
    • 23.15
    • Mantova
    Gravina
    • 12.09
    • 03.24
    • 23.46
    • Sorrento Calcio
    Chelghou
    • 14.74
    • 03.28
    • 21.77
    • USM Alger
    CR Belou
    • 11.50
    • 03.74
    • 26.70
    • NA Hussein Dey
    Città di
    • 12.32
    • 03.20
    • 23.00
    • Teramo
    AmaZulu
    • 12.37
    • 03.00
    • 23.14
    • Royal AM
    Chippa U
    • 12.74
    • 02.84
    • 22.74
    • Lamontville Golden Arrows
    Moroka S
    • 12.98
    • 02.73
    • 22.63
    • Maritzburg United
    Ravenna
    • 11.57
    • 04.00
    • 25.30
    • Tritium Calcio 1908
    ASD Sona
    • 12.55
    • 03.30
    • 22.55
    • USD Casateserogoredo
    AS Casal
    • 12.55
    • 03.24
    • 22.65
    • A.S.D. Calcio Chieri 1955
    GSD Ambr
    • 13.94
    • 03.40
    • 21.90
    • ASD Caldiero Terme
    Fiorenti
    • 11.61
    • 04.40
    • 24.30
    • ASD Pomigliano (Women)
    En Avant
    • 12.00
    • 03.60
    • 23.30
    • AS Saint-Etienne (Women)
    USD Lave
    • 12.39
    • 03.30
    • 22.82
    • U.S. Bitonto
    POL Arza
    • 11.78
    • 03.60
    • 24.28
    • Carbonia
    San Luca
    • 12.55
    • 03.20
    • 22.70
    • Cittanova Calcio
    Cassino
    • 12.87
    • 03.24
    • 22.40
    • Aprilia
    Sammaure
    • 12.44
    • 03.20
    • 22.87
    • Forlì
    ASD Spor
    • 12.21
    • 03.20
    • 23.26
    • ASD Lornano Badesse
    A.S.D Sa
    • 11.77
    • 03.60
    • 24.38
    • Tiferno Lerchi
    Virtus F
    • 14.52
    • 04.04
    • 21.63
    • Calcio Catania U19
    Trasteve
    • 11.82
    • 03.50
    • 24.18
    • Alma Juventus Fano 1906
    Derthona
    • 11.86
    • 03.48
    • 23.90
    • A.C. Bra
    ASD RG T
    • 13.17
    • 03.20
    • 22.25
    • Citta di Varese
    Udinese
    • 11.70
    • 04.00
    • 24.14
    • Cremonese U19
    CynthiAl
    • 12.92
    • 03.24
    • 22.36
    • Afragolese
    A.S. Ost
    • 11.87
    • 03.34
    • 24.10
    • Gladiator
    Polispor
    • 12.48
    • 03.10
    • 22.80
    • US Mariglianese
    Vado
    • 12.60
    • 03.15
    • 22.60
    • A.C.D. Asti
    A.S.D. M
    • 13.11
    • 03.36
    • 22.17
    • Polisportiva Lentigione Calcio
    Ternana
    • 14.66
    • 04.60
    • 21.54
    • Cesena U19
    Madura U
    • 13.90
    • 03.44
    • 21.89
    • Persib Bandung
    MC Saïda
    • 11.88
    • 03.18
    • 24.26
    • USM Bel-Abbes
    U.S.D. V
    • 12.90
    • 03.04
    • 22.49
    • AlbinoLeffe
    MCB Oued
    • 11.58
    • 03.50
    • 26.15
    • Ghali Club de Mascara
    Nacional
    • 12.04
    • 03.36
    • 23.52
    • Estrela da Amadora
    Sered
    • 12.97
    • 03.58
    • 22.23
    • Trencin
    BSV Schw
    • 14.10
    • 03.82
    • 21.82
    • VfB Oldenburg
    Zemplin
    • 12.86
    • 03.40
    • 22.37
    • Ruzomberok
    LKS Lodz
    • 11.76
    • 03.76
    • 24.52
    • Puszcza Niepolomice
    Proleter
    • 12.69
    • 03.24
    • 22.46
    • Metalac Gornji Milanovac
    Senica
    • 12.08
    • 03.58
    • 23.26
    • Tatran Liptovsky Mikulas
    Oberneul
    • 13.68
    • 03.88
    • 21.90
    • Borussia Hildesheim
    Spartak
    • 12.03
    • 03.56
    • 24.12
    • Akhmat
    Varbergs
    • 12.64
    • 03.30
    • 22.72
    • Mjallby
    Bruk-Bet
    • 13.86
    • 03.60
    • 21.96
    • Pogon Szczecin
    North Ea
    • 13.08
    • 03.54
    • 22.13
    • Goa
    NK Alumi
    • 13.09
    • 03.36
    • 22.20
    • Koper
    Teplice
    • 12.68
    • 03.44
    • 22.53
    • Fastav Zlin
    Kouba
    • 12.12
    • 02.70
    • 23.90
    • CR Temouchent
    Hacken
    • 14.14
    • 03.92
    • 21.82
    • Djurgardens
    Slovan L
    • 12.04
    • 03.54
    • 23.52
    • Hradec Kralove
    Auxerre
    • 11.81
    • 03.46
    • 24.86
    • Stade Malherbe Caen
    Ostersun
    • 17.20
    • 05.05
    • 21.41
    • Degerfors
    JSM Tiar
    • 11.89
    • 03.00
    • 24.10
    • WA Boufarik
    Orebro
    • 16.25
    • 04.74
    • 21.48
    • Elfsborg
    IFK Norr
    • 12.14
    • 03.74
    • 23.20
    • Goteborg
    Hammarby
    • 11.80
    • 04.10
    • 24.04
    • Kalmar
    S.P. Tre
    • 11.41
    • 04.30
    • 27.60
    • Pennarossa
    Trefelin
    • 12.73
    • 03.92
    • 22.21
    • Carmarthen Town
    MC El Eu
    • 11.72
    • 03.30
    • 24.80
    • JSM Skikda
    Khenchel
    • 11.72
    • 03.24
    • 24.82
    • Chaouia
    Borac Ba
    • 11.72
    • 03.50
    • 24.70
    • Sloboda Tuzla
    Undy Ath
    • 12.42
    • 03.74
    • 22.50
    • Cwmbran Celtic
    Karvina
    • 17.00
    • 04.70
    • 21.43
    • Sparta Prague
    Lugano (
    • 115.00
    • 08.00
    • 21.12
    • St. Gallen (Women)
    Llanrhae
    • 13.80
    • 03.76
    • 21.82
    • Prestatyn Town
    Qarabag
    • 11.39
    • 04.66
    • 27.10
    • Sabah Baku
    Dinamo T
    • 11.51
    • 04.08
    • 26.00
    • Lokomotivi Tbilisi
    Llandudn
    • 13.01
    • 03.44
    • 22.22
    • Guilsfield
    Ruthin T
    • 12.13
    • 03.84
    • 22.90
    • Penrhyncoch
    TSG Pfed
    • 11.94
    • 04.10
    • 23.03
    • 07 Elversberg II
    Ferencva
    • 11.53
    • 04.32
    • 25.50
    • Puskas Akademia
    Flint To
    • 11.96
    • 03.88
    • 23.32
    • Haverfordwest County
    Holyhead
    • 14.74
    • 04.10
    • 21.62
    • Airbus UK Broughton
    Llanidlo
    • 12.18
    • 03.94
    • 22.76
    • Holywell Town
    1. FSV M
    • 12.56
    • 03.46
    • 22.98
    • VfL Wolfsburg
    Arminia
    • 13.50
    • 03.52
    • 22.23
    • 1. Koln
    Augsburg
    • 12.38
    • 03.40
    • 23.30
    • VfL Bochum
    TSG 1899
    • 11.93
    • 04.14
    • 23.90
    • Eintracht Frankfurt
    Salamanc
    • 12.08
    • 03.15
    • 23.54
    • Colegios Diocesanos
    Academic
    • 12.95
    • 03.48
    • 22.20
    • Rio Ave U23
    St. John
    • 12.30
    • 03.20
    • 23.34
    • Ross County
    Hampton
    • 11.67
    • 03.94
    • 24.48
    • Hemel Hempstead Town
    Guiseley
    • 13.38
    • 03.44
    • 22.04
    • York City
    Curzon A
    • 12.48
    • 03.48
    • 22.56
    • Alfreton Town
    Dorchest
    • 13.24
    • 03.56
    • 22.05
    • Harrow Borough
    Farnboro
    • 11.39
    • 04.80
    • 26.70
    • Merthyr Town
    Hibernia
    • 11.83
    • 03.72
    • 24.34
    • Motherwell
    Aberdeen
    • 11.97
    • 03.40
    • 24.06
    • St. Mirren
    Leyton O
    • 12.15
    • 03.52
    • 23.36
    • Tranmere Rovers
    Queen of
    • 13.84
    • 03.64
    • 21.92
    • Partick Thistle
    Arbroath
    • 12.46
    • 03.36
    • 22.82
    • Raith Rovers
    Greenock
    • 12.33
    • 03.28
    • 23.12
    • Ayr United
    Chippenh
    • 13.54
    • 03.66
    • 21.92
    • Dorking Wanderers
    Wimbledo
    • 12.42
    • 03.52
    • 22.85
    • Cheltenham Town
    Walsall
    • 12.57
    • 03.50
    • 22.67
    • Swindon Town
    Burton A
    • 12.05
    • 03.74
    • 23.42
    • Port Vale
    Doncaste
    • 12.42
    • 03.48
    • 22.88
    • Mansfield Town
    Bristol
    • 12.48
    • 03.54
    • 22.74
    • Sutton United
    Concord
    • 12.01
    • 03.72
    • 23.22
    • Braintree Town
    Dulwich
    • 13.05
    • 03.72
    • 22.09
    • Ebbsfleet United
    Chesham
    • 12.44
    • 03.52
    • 22.58
    • Truro City
    Middlesb
    • 12.06
    • 03.50
    • 23.78
    • Swansea City
    Royston
    • 11.78
    • 03.88
    • 23.90
    • Bromsgrove
    Bigglesw
    • 12.81
    • 03.58
    • 22.27
    • Alvechurch
    Hednesfo
    • 12.25
    • 03.68
    • 22.79
    • Leiston
    Stratfor
    • 11.83
    • 03.94
    • 23.64
    • Lowestoft Town
    Needham
    • 12.06
    • 03.68
    • 23.14
    • Stourbridge
    Adanaspo
    • 12.44
    • 03.24
    • 22.75
    • Tuzlaspor
    Haringey
    • 12.64
    • 03.64
    • 22.33
    • Bognor Regis Town
    Bradford
    • 15.60
    • 03.94
    • 21.55
    • Brackley Town
    Barnsley
    • 12.73
    • 03.24
    • 22.74
    • Huddersfield Town
    Nottingh
    • 11.79
    • 03.74
    • 24.76
    • Peterborough United
    Blackbur
    • 12.30
    • 03.48
    • 23.18
    • Preston North End
    Havant &
    • 11.51
    • 04.32
    • 25.50
    • Bath City
    Millwall
    • 12.21
    • 03.24
    • 23.64
    • Birmingham City
    Reading
    • 12.48
    • 03.24
    • 23.08
    • Hull City
    Cardiff
    • 13.11
    • 03.44
    • 22.36
    • Sheffield United
    Blackpoo
    • 12.77
    • 03.30
    • 22.67
    • Luton Town
    Bristol
    • 12.53
    • 03.30
    • 22.96
    • Derby County
    Chester
    • 12.26
    • 03.48
    • 22.89
    • Leamington
    Southpor
    • 12.38
    • 03.38
    • 22.74
    • Hereford
    Hungerfo
    • 12.80
    • 03.60
    • 22.27
    • Oxford City
    Welling
    • 13.48
    • 03.90
    • 21.88
    • Eastbourne Borough
    Slough T
    • 11.96
    • 03.54
    • 23.52
    • Tonbridge Angels
    Lincoln
    • 11.59
    • 04.20
    • 25.60
    • Hartlepool United
    Carlisle
    • 13.24
    • 03.50
    • 22.21
    • Shrewsbury Town
    Lewes
    • 11.58
    • 04.44
    • 24.60
    • Potters Bar Town
    Juventud
    • 12.77
    • 03.28
    • 22.38
    • Merelinense
    Lions Gi
    • 11.72
    • 04.30
    • 23.72
    • College 1975
    Aduana S
    • 11.47
    • 03.98
    • 26.70
    • WAFA
    Margate
    • 12.64
    • 03.84
    • 22.26
    • Cheshunt
    Clyde
    • 12.71
    • 03.58
    • 22.44
    • Peterhead
    Accra Li
    • 11.61
    • 03.70
    • 25.25
    • Eleven Wonders
    Feirense
    • 15.10
    • 04.24
    • 21.54
    • Rio Ave U19
    East Fif
    • 12.85
    • 03.62
    • 22.34
    • Alloa Athletic
    Cliftonv
    • 11.51
    • 04.44
    • 25.95
    • Ballymena United
    Carrick
    • 11.85
    • 03.88
    • 23.88
    • Dungannon Swifts
    Colerain
    • 13.00
    • 03.46
    • 22.31
    • Linfield
    Cove Ran
    • 11.49
    • 04.44
    • 26.25
    • Dumbarton
    Glenavon
    • 13.11
    • 03.84
    • 22.11
    • Crusaders
    Vizela U
    • 14.32
    • 03.94
    • 21.68
    • Vitoria Guimaraes U19
    Aldersho
    • 12.46
    • 03.60
    • 22.67
    • Altrincham
    Barnet
    • 11.98
    • 03.70
    • 23.58
    • Maidenhead United
    Solihull
    • 12.19
    • 03.54
    • 23.17
    • Woking
    Union Mo
    • 11.96
    • 03.34
    • 23.66
    • Siete Villas
    Real Ovi
    • 12.05
    • 03.28
    • 23.46
    • L'Entregu CF
    Weymouth
    • 13.48
    • 03.70
    • 22.01
    • Torquay United
    Dagenham
    • 12.64
    • 03.44
    • 22.56
    • Grimsby Town
    Oliveire
    • 11.45
    • 04.10
    • 26.80
    • Pevidem
    Os Belen
    • 11.96
    • 03.72
    • 23.30
    • Academica de Coimbra U19
    Vianense
    • 11.59
    • 04.00
    • 24.96
    • Forjaes
    Alverca
    • 12.74
    • 03.66
    • 22.26
    • Sporting U19
    RSD Alca
    • 11.77
    • 03.40
    • 24.50
    • AD Parla
    Newcastl
    • 12.38
    • 03.46
    • 23.24
    • Burnley
    Stjordal
    • 11.94
    • 03.84
    • 23.56
    • Hodd
    Valletta
    • 14.20
    • 03.74
    • 21.74
    • Birkirkara
    Accringt
    • 12.37
    • 03.74
    • 23.00
    • Fleetwood Town
    Berliner
    • 11.87
    • 03.88
    • 23.80
    • 1. Lokomotive Leipzig
    Tiverton
    • 12.55
    • 03.48
    • 22.49
    • Gosport Borough
    Wimborne
    • 13.48
    • 03.68
    • 21.94
    • Hendon
    Swindon
    • 12.84
    • 03.60
    • 22.25
    • Salisbury
    Southamp
    • 12.53
    • 03.22
    • 23.22
    • Brighton & Hove Albion
    Hercules
    • 13.07
    • 02.96
    • 22.40
    • Orihuela
    Estoril
    • 19.20
    • 05.60
    • 21.26
    • Amora (Women)
    Sant Jor
    • 11.59
    • 03.74
    • 25.40
    • Rotlet Molinar
    Vilafran
    • 11.57
    • 04.42
    • 24.14
    • UD Leiria U19
    SCU Torr
    • 14.14
    • 03.94
    • 21.71
    • Famalicao (Women)
    St Ives
    • 15.45
    • 04.50
    • 21.49
    • Banbury United
    Ergoteli
    • 12.02
    • 03.16
    • 23.72
    • Panathinaikos II
    Albion R
    • 13.82
    • 03.66
    • 21.92
    • Forfar Athletic
    Volos NF
    • 11.97
    • 03.56
    • 23.86
    • Panetolikos
    Barcelon
    • 11.51
    • 04.92
    • 26.65
    • Real Betis
    Lecce
    • 11.68
    • 03.98
    • 24.98
    • Reggina Calcio
    Oud-Heve
    • 14.34
    • 04.00
    • 21.76
    • Gent
    Atromito
    • 12.02
    • 03.32
    • 24.02
    • Apollon Smyrni
    Extremad
    • 13.20
    • 03.19
    • 22.20
    • Jerez
    Porto II
    • 12.27
    • 03.32
    • 23.04
    • Leixoes
    Ardoi Fu
    • 12.34
    • 03.28
    • 22.90
    • Laredo
    ASFB Bob
    • 12.35
    • 02.90
    • 23.22
    • US des Forces Armees
    UD Los G
    • 14.26
    • 03.40
    • 21.81
    • Racing Murcia
    Ourense
    • 11.73
    • 03.58
    • 24.50
    • Silva SD
    Utebo
    • 11.55
    • 03.94
    • 25.50
    • Sd Borja
    SD Sofan
    • 14.94
    • 03.30
    • 21.71
    • CSD Arzua
    PSV Eind
    • 11.57
    • 04.54
    • 25.25
    • Utrecht
    Maccabi
    • 12.41
    • 03.32
    • 22.86
    • Ashdod
    Olympiqu
    • 11.62
    • 04.50
    • 25.70
    • Stade Brestois 29
    Lokomoti
    • 11.87
    • 03.70
    • 24.74
    • Ural
    Villanov
    • 12.17
    • 03.02
    • 23.52
    • UD Montijo
    UE Llago
    • 13.07
    • 03.01
    • 22.40
    • Sabadell
    Club Por
    • 11.61
    • 03.66
    • 25.35
    • Barakaldo
    Oran
    • 11.47
    • 03.92
    • 26.80
    • RC Arba
    Club Dep
    • 12.60
    • 03.24
    • 22.53
    • Herbania
    Bengalur
    • 13.26
    • 03.42
    • 22.10
    • Mumbai City
    Sociedad
    • 11.79
    • 03.00
    • 25.05
    • Beasain
    AD Ceuta
    • 11.97
    • 02.90
    • 24.24
    • UD Los Barrios
    UD Gijon
    • 11.68
    • 03.58
    • 24.84
    • Roces
    Atletico
    • 12.38
    • 03.16
    • 22.90
    • Castro
    Sturm Gr
    • 11.51
    • 04.50
    • 26.15
    • Trenkwalder Admira Wacker Modling
    Talavera
    • 12.16
    • 03.14
    • 23.40
    • Internacional de Madrid
    NS Mura
    • 11.88
    • 03.48
    • 23.90
    • MND Tabor Sežana
    Extremad
    • 13.40
    • 03.10
    • 22.18
    • Zamora
    Kaizer C
    • 14.80
    • 03.28
    • 21.78
    • Cape Town City
    Galatasa
    • 11.46
    • 04.76
    • 26.60
    • Altay S.K.
    Uritarra
    • 13.54
    • 03.20
    • 22.06
    • Pasaia
    Fidelis
    • 12.35
    • 03.06
    • 23.09
    • AZ Picerno ASD
    Yeclano
    • 11.54
    • 03.70
    • 25.90
    • Archena Sport
    Roma
    • 13.84
    • 03.82
    • 22.02
    • Internazionale Milano
    Leon Mon
    • 12.52
    • 03.34
    • 22.55
    • US Breno
    Complute
    • 12.92
    • 03.05
    • 22.44
    • Ursaria
    SO Chole
    • 12.29
    • 03.28
    • 23.04
    • Avranches
    Kriens
    • 13.70
    • 03.74
    • 21.93
    • Vaduz
    Zurich
    • 11.86
    • 03.98
    • 23.88
    • Luzern
    Sirens
    • 13.64
    • 03.64
    • 21.89
    • Gzira United
    UP Langr
    • 12.45
    • 03.10
    • 22.90
    • Pontevedra
    Sigma Ol
    • 16.65
    • 04.64
    • 21.45
    • Slavia Prague
    SC Union
    • 14.14
    • 04.10
    • 21.68
    • SpVg Schonnebeck
    Fuenlabr
    • 13.54
    • 03.44
    • 22.11
    • UD Almería
    Club Dep
    • 12.62
    • 03.04
    • 22.65
    • Estrella Grana El Palmar
    Oostende
    • 12.43
    • 03.76
    • 22.71
    • K.A.S. Eupen
    Rayo Val
    • 1